Microsoft, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Loop uygulamasını kullanıma sundu: Microsoft Loop Nedir?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 23, 2023 Yorum Yok

Microsoft’un çalışma ortamlarında Amel birliğini geliştirmeye yönelik uygulaması Loop Son genel ön izlemede kullanıma sunuldu. Microsoft’un bu uygulamayı geliştirmesi 2 Yıl sürdü ve sonunda şirket, kullanıcıların ortak çalışma konusundaki en yeni yaklaşımlarını denemelerine müsaade vermeye hazır.

Microoft, Loop uygulamasını web, Android ve iOS’ta genel ön izleme şeklinde yayınlıyor. 2021’de gösterildiği üzere bu uygulama, insanların Word ve Outlook üzere Microsoft 365 uygulamalarına düşebilen canlı güncelleme bileşenleriyle projeler üzerinde çalışmasına İmkan tanıyor.

Loop ayrıyeten vazifeler atamanıza (Planner ve To Do ile senkronize), yorum yapmanıza, proje sayfalarını paylaşmanıza ve süreci izlemenize İmkan tanıyor. Bilgisayarınızdan uzaktayken de telefonunuzla erişebiliyorsunuz.

Microsoft’un Loop uygulaması hakkında daha Çok bilgi almak ve uygulamayı kullanmaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir