Modanın Kalbi İnternette Atıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

Eğer modayı takip etmekten hoşlanıyorsanız, internetin sundukları çok işinize yarayacak demektir. Elbise dizaynları, en ünlü modeller ve daha fazlası, internet üzerinde sizleri bekliyor.

Moda dünyasının en ünlü isimleri, dizaynlarını internet üzerinde sergilemeyi ihmal etmiyorlar. Birçok moda meskeninin internetteki adreslerini bilmiyor olabilirsiniz. Lakin bu sitelere ulaşmanız yeniden de çok kolay. Adres çubuğuna moda konutunun ismini yazın ve sonuna “.com” uzantısını ekleyin.

Moda konusunda hizmet veren pek çok web sitesi, modanın sunduğu zarifliğe yakışan bir dizayna sahiptirler. Şayet internetin en şık sitelerinin moda konutlarına ilişkin olduklarını söylersek, katiyetle abartmış olmayız. Niyetiniz ünlü markaların son modellerini öğrenmek ve tanınan olan moda akımlarını yakından incelemekse, bu sayfalarda sizler için listelediğimiz sitelere kesinlikle göz atmalısınız. Ünlü modeller hakkındaki detaylı bilgiler, daldaki yenilikler, defileler ve son dakika haberleri, bu sitelerde ziyaretçilerini bekliyorlar.

Elele – Moda Türkiye

www.elele.com.tr

Geçmişi çok eskilere dayanan ve Türkiye’nin en esaslı moda mecmualarından birisi olan Elele’nin internet sitesi, içerik açısından son derece başarılı. Dönemin modası ve trendler üzere farklı kısımların yanı sıra; kapsamlı bir alış veriş rehberi de sizleri bekliyor. Hoşluk kısmı ise birçok yararlı ipucu ile dolu.

www.modaturkiye.com

Türkiye’de moda olan ne varsa bu sitede sizleri bekliyor… Her türlü giysi usulü ile ilgili ayrıntılı bilgilere bu adresi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Sitede yalnızca moda konusuna deyinilmemiş; hoşluk ve bakım kısmı de bayanların epey ilgisini çekecektir. Genç stilistlere ayrılmış olan kısmı incelemeyi unutmayın.

Yargıcı – Vakko

www.yargici.com.tr

Giyim ve moda dendiğinde akla gelen birinci isimlerden birisi de Yargıcıdır. Yargıcı’nın web sitesi, daha çok “online” bir moda katalogunu andırıyor. Tanınmış moda konutunun son kreasyonlarını takip etmek için bu siteyi ziyaret etmeniz kâfi. Böylelikle yeni kreasyonları tam vaktinde öğrenmiş olacaksınız.

www.vakko.com.tr

Türkiye’nin ünlü markalarından birisi olan Vakko da, internet sitesinde moda severler ile buluşuyor. Sitede, bilhassa erkek giysisi konusuna yük verilmiş. Pek çok moda ve giysi firmasının web sitesinde bayan giysisi hakkında sayısız bilgiye esasen ulaşabilirsiniz; fakat kendisini mevzunun dışına itilmiş üzere hisseden baylar için bu site ülkü.

Fashion Guide – Akay Gelinlik

www.fashionguide.com

İngilizce içerik sunan bu site, gerçek manada bir moda ansiklopedisi. Pek çok farklı ülkeden gelen moda haberlerine yer veren site, bilhassa ünlüler ve giysileri konusuna eğiliyor. Hangi ünlü kimden giyiniyor üzere sorular başınızı kurcalıyorsa, “fashionguide.com” gerçek adres.

www.akay.com.tr

Modadan bahsedip de gelinliklere deyinmemek olmaz. Zira pek çok bayan için hayatlarının en değerli gününde ne giyecekleri çok değerlidir. İşte, huzurlarınızda Türkiye’nin önde gelen gelinlik markalarından birisi olan Akay’ın resmi web sitesi.

Models – Burda

www.models.com

Moda dünyası dendiğinde aklınıza yalnızca yeni kreasyonlar gelmemeli. Ünlü modellerin hayatları ve dedikodular da bu dünyanın vazgeçilmez kesimleridir. Şayet siz de kreasyonlardan çok ünlü modelleri merak ediyorsanız, bu site tam size nazaran.

www.burda.com.tr/dergi

Moda akımları göz açıp kapayıncaya kadar değişebiliyorlar. Siz hangi giysiyi alacağınıza karar vermeye çalışırken bile, moda olan giysiler çoktan değişmiş olabilir. Şayet değişime ayak uydurmakta zorlanıyorsanız, Burda mecmuasının sitesinden yardım alabilirsiniz.

Dior – Ay Yıldız

www.dior.com

Modayı estetikle buluşturmak konusunda en değerli isimlerden birisi, hiç kuşkusuz Dior’dur. Dior’un yeni kreasyonları büyük bir merakla beklenir ve defileleri çok konuşulur. Yeni çizgileri herkesten evvel siz görmek istiyorsanız, bu siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

www.ayyildiz.com.tr

Yaz aylarında kıymet kazanan mayolar da, şıklık yarışında kışlık elbiselerden geri kalmıyorlar. Ay Yıldız ve başka mayo üreticileri, kumsalları podyuma çevirebilmek için var güçleriyle çalışıyorlar. İşte tanınan mayo modelleri…

Mavi Jeans – Hugo Boss – Gucci

www.mavijeans.com

Bundan birkaç yıl evvel başlattığı atılım sonucunda ismini yalnızca Türkiye’ye değil tüm dünyaya duyurmayı başaran Mavi Jeans, gençlik portalını andıran kapsamlı sitesi ile beğenimizi kazandı. Üstelik sayfa dizaynları da epey etkileyici.

www.hugoboss.com

Tüm dünyada olduğu üzere Türkiye’de de çok beğenilen Hugo Boss’un yeni dönem kreasyonunda neler yer alacak? Hangi renkler ön plana çıkacak, hangi çizgiler değer kazanacak? Bu soruların karşılıkları, “hugoboss.com” adresinde sizleri bekliyor.

www.gucci.com

Elit bir bölüme hitap eden Gucci, web sitesine gerekli kıymeti veren moda konutlarından birisi. Yeni modeller, neredeyse tasarımcıların elinden çıkar çıkmaz siteye ekleniyorlar. Böylelikle biz de modayı yakından takip etme bahtını yakalamış oluyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir