Motorola’dan bir değil, iki yeni katlanabilir telefon geliyor: Görüntüler ortaya çıktı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 22, 2023 Yorum Yok

Motorola Razr 2023, şirketin katlanabilir telefon serisinin 4’üncü nesli olacak, lakin Motorola’nın ekstra bir sürpriz hazırlamakla da meşgul olduğu tez ediliyor: Görünüşe nazaran birebir anda piyasaya sürülecek ek bir model daha tanıtılacak. Bu katlanabilir aygıtlardan birinin resmi olmayan görselleri de sızmış durumda.

MySmartPrice ve @OnLeaks’in bildirdiğine nazaran, bu Yıl beklenen standart Motorola Razr 2023, Razr Lite olarak isimlendirilecek. İkinci telefon ise daha premium, daha kıymetli Razr Plus modeli olacak.

Razr Lite (sadece Razr olarak da adlandırılabilir) için görsel örnekleri aşağıda gördüğünüz üzere. Epeyce Ufak bir kapak ekranının yanında çift lensli bir arka kamera ve ekranın yanlarında nispeten ince çerçeveler gösteriyor. anne ekranda da Biricik bir selfie kamerası yer alıyor.

Görünüşe nazaran görseller, test basamağındaki bir prototipin düşük kaliteli, gerçek hayattan alınmış görsel çalışmalarına dayanıyor. Bunlar resmi paylaşımlar değil, o nedenle telefonun nihayet halinin bu olduğunu söylemesi güç.

Telefonun Plus modelinin de daha Aka bir kapak ekranı ve teknik özelliklerinde güzelleştirmelerle tanıtılacağı düşünülüyor. Telefonların tanıtım tarihi olarak ise ağustos ayı işaret ediliyor. Bekleyip göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir