Nokia’dan 3 yeni telefon birden: Nokia G22, Nokia C32 ve Nokia C22 tanıtıldı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 27, 2023 Yorum Yok

Mobil Dünya Kongresi’nde duyurulan üç yeni Nokia akıllı telefona bakılırsa, telefonları üreten HMD’nin 2023 yılında farklı bir istikamette ilerlemeye karar verdiğini görebiliyoruz. Bu telefonların tamamı üç güne kadar pil ömrü sunuyor ve ayrıyeten ömrü tükendiğinde pili kendiniz değiştirmenize müsaade veriyor.

Dünyanın en Aka taşınabilir fuarında bu Yıl duyurulan bütün yeni Nokia aygıtları, yelpazenin Müsait fiyatlı ucunda yer alıyor. Nokia G22, 18 Mart’ta Birleşik Krallık’ta satışa çıktığında 150 Sterlin fiyatına sahip olacak. En Aka satış noktası, teorik olarak pil ömrü üzere görünüyor. fakat aygıtın ömrünü uzatabilecek formda, iFixit ile bir paydaşlığın modülü olarak pili kendi başınıza değiştirebileceksiniz. Lakin pil ömrünün tükenmesi de Fazla süratli olacak üzere gözükmüyor. Özellik tablosuna nazaran pil, 800 tam şarj döngüsünden sonra bile Özgün kapasitesinin %80’inden fazlasını koruyacak.

  • Nokia, 45 yıllık logosunu değiştirdi

G22, 64GB ve 128GB depolama seçenekleriyle geliyor ve 50 megapiksel kameraya, 6,5 inçlik ekrana, 4GB belleğe ve Android 12’ye sahip. İki OS güncellemesi garanti ediliyor.

Uygun fiyatlı Nokia C serisine eklenen Nokia C32 (130 sterlin) ve Nokia C22 (110 sterlin) bu bahar mevsiminde satışa sunulacak. C32, 50 megapiksel sensörlü daha güzel bir kamera ve Android 13 sunarken, C22 gerçek bir giriş düzeyi telefon olarak yüksek IP derecelerine ve daha güçlü bir cama sahip.

Nokia, telefonlarının taşınabilir dünyanın tükenmeyen eserleri olmasını istiyor üzere gözüküyor. Batarya boyutunun büyüklüğünün yanı sıra, bildirilene nazaran telefonlar, dayanıklılık testinde de rakiplerine nazaran üç kat daha yeterli.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir