One Plus 11, “kara delik ilhamlı” kamera çıkıntısı ile birlikte resmi olarak tanıtıldı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

OnePlus 11, önümüzdeki ay gerçekleşecek global yayımından Evvel Çin pazarı için tanıtıldı. Telefonu OnePlus’ın evvelki üst Tertip telefonlarından ayrılan Aka bir özelliği yok üzere gözüküyor. Lakin şirket, basın bülteninde “kara deliklerden ilham aldığını” söylediği, telefonun arka kamera çıkıntısı için bariz ve dairesel yeni bir tasarım seçmiş.

OnePlus 11’in özellikleri, nihayet yıllarda sunulan üst Tertip akıllı telefonlardan beklenilenlerle Aka oranda örtüşüyor. Telefon Qualcomm’un en yeni üst Tertip işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2’ye, 16 GB’a kadar RAM’e ve 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana sahip. Üçlü arka kamera nizamı de Hasselblad markasını taşıyor.

OnePlus 11, aygıtın Çin versiyonu için 100W’a kadar süratli şarj olan 5.000mAh bataryaya sahip. Bu Hız OnePlus 10 Pro’nun sahip olduğu azamî 80W’tan daha yüksek olsa da, OnePlus 10T tarafından sunulan 150W suratına ulaşmıyor.

Telefonun ardında yer Meydan üç kameralı tertip, 50 megapiksel anne kamera, 48 megapiksel ultra geniş ve portre çekimleri için 32 megapiksel sensörden oluşuyor. Bir telefoto lensten bahsedilmiyor, lakin OnePlus’ın bilinmeyen bir formda telefonun “tüm fotoğrafçılık senaryolarıyla” başa çıkmasına İmkan tanıdığını açıkladığı “13 kanallı Fazla spektral Fer rengi tanımlama sensörü” sunuluyor. Fakat OnePlus sözcüsü bu ekstra sensörün tam olarak ne yaptığı hakkında pek Çok bilgi vermedi. Üç arka kamera, OnePlus’ın kara delik ilhamlı kamera çıkıntısında yer alıyor.

OnePlus Buds Pro 2 de tanıtıldı

OnePlus, yeni telefonunun yanı Dizi 2021’in OnePlus Buds Pro gerçek kablosuz kulaklıklarının devamı olan OnePlus Buds Pro 2’yi de duyurdu. İki jenerasyon ortasında birkaç Farklı ayrım var. Buds Pro 2, bas için 11 mm ve tizler ve orta sesler için 6 mm şoförlerden oluşan çift şoförlü bir tasarım kullanıyor – Özgün Buds Pro’da yalnızca 11 mm şoför vardı. Şayet bu şoförler birlikte düzgün çalışırsa, bu Cin çift şoförlü kurulumlar sesin daha net ve detaylı görünmesine Yardımcı olabilir.

Uzamsal ses de destekleniyor ve Buds Pro 2, dinleyicinin baş pozisyonunu takip etmek için altı eksenli devinim sensörlerine sahip. OnePlus, bu uzamsal ses özelliğinin hangi aygıtlarla çalıştığıyla ilgili soruları yanıtlamadı.

Öncekilerden farklı olarak Buds Pro 2, kullanıcı tarafından seçilebilir EQ ayarlarına sahip ve sesleri istediğiniz halde ayarlamak için dört ön ayar ortasından seçim yapmanıza İmkan tanıyor. Ayrıyeten, AptX Lossless üzere codec bileşenlerini dayanağı hakkında bir bilgi olmamasına karşın, Bluetooth 5.3 LE sesinin yanı Dizi etkin gürültü engellemeyi de destekliyor. Pil ömrü 39 saat olarak açıklanmış durumda.

Hem telefon hem de kulaklıklar 9 Ocak’ta Çin’de satışa sunulacak olsa da, dünyanın Geri kalanındaki müşterilerin biraz daha beklemesi gerekecek. OnePlus daha Evvel yaptığı bir duyuruda OnePlus 11’in global tanıtımının 7 Şubat’ta gerçekleşeceğini belirtmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir