OnePlus 11’in tanıtım tarihi açıklandı, resmi fotoğraflarını yayınladı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

OnePlus 11 ile ilgili yeni bir gelişme var. OnePlus, yeni amiral gemisi telefonunun 4 Ocak’ta Çin’de piyasaya çıkacağını açıkladı ve bu İzah ile Bir arada yeni telefonun manzaralarını paylaştı.

Çin toplumsal medyası Weibo’da çıkan habere nazaran, bu lansman bölgesel bir kapsamda gerçekleştirilecek. Lakin Yine de, lansmanda tanıtılan eserlerin ileride Dünya piyasalarında satılacak olan eserle tıpkı olacağı biliniyor.

OnePlus 11’de beklendiği gibi Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti kullanılacak, hafıza yapılandırma seçenekleri 12GB’tan başlayacak. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen OnePlus 10 Pro’nun başlangıç ​​noktası 8GB idi.

Telefonun fotoğraflarına baktığımızda, daha Evvel sızan imajlarla ortasında Aka bir ayrım olmadığını görüyoruz. OnePlus, Aka bir arka kamera modülü ile “kara delikten ilham Meydan estetik bir tasarım” kullandığını belirtiyor.

Eğer 4 Ocak’ta lansman gerçekleşirse, OnePlus 11 2023’te piyasaya çıkan birinci akıllı telefon olacak. nihayet haberlere nazaran, Samsung’un Galaxy S23 serisi 1 Şubat’ta tanıtılacak ve lansmanda Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra ortaya çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir