OnePlus, ilk Android tabletinin nasıl görüneceğini ilk defa sergiledi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 27, 2023 Yorum Yok

OnePlus’ın uzun müddettir birinci Android tableti üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Ve nihayet, Shenzhen teknoloji firması eseri OnePlus 11 (daha Evvel OnePlus 11 Pro olarak adlandırılmıştı) ile Bir arada piyasaya sürmeye hazır. Fakat resmi tanıtımından Evvel OnePlus, tabletin birinci görünümünü paylaşarak neye benzediğine dair bir Fikir verdi.

Sızdırılan görseller “OnePlus Pad“in yekpare metal bir kasaya ve 11,6 inçlik bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten aygıtın arka tarafında dairesel bir kamera bölümü bulunuyor, lakin zayıf görünürlük nedeniyle aygıtın çift arka kamera kurulumuna sahip olup olmadığını doğrulayamıyoruz. Manzaralar ayrıyeten aygıtın ardında OnePlus logosunu da gösteriyor. Fakat, ekran boyutu dışında teknik özellikleri hakkında Değerli bir bilgi sızdırılmış değil.

Şu anne kadar duyduklarımıza nazaran OnePlus 11, şirketin Şubat ayında piyasaya süreceği en premium Eser olacak. Tabletin özellikleri ve fiyatı bilinmemekle birlikte, Aka olasılıkla fiyatı amiral gemisi bir Android tablet kadar olacak.

OnePlus’ın Cloud 11 aktifliğini 7 Şubat’ta düzenleyeceği ve bu aktiflikte birinci mekanik klavyesini ve Fazla beklenen OnePlus 11’i piyasaya süreceği biliniyor. Lakin bu 2 aygıtın dışında şirketin OnePlus Pad ve OnePlus 11R’yi de duyuracağı söyleniyor. OnePlus Nord Buds 2 kulaklıkların da şirketin Şubat ayındaki lansman etkinliğinde görücüye çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir