OPPO Watch Free 100’den Fazla Spor Modunu Destekliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

İlkbahar aylarının gelmesiyle birlikte hoş havalarda dışarıda yürüyüş yapma ve kıyı kenarında koşma aktiviteleri de başladı. Dünyanın önde gelen başkan akıllı eser markası OPPO’nun akıllı saati OPPO Watch Free bu üzere vakitlerde ülkü yol arkadaşınız olarak ön plana çıkıyor. Sıhhatinizi denetim altında tutmanızı sağlayacak pek çok bilhassa birlikte gelen OPPO Watch Free, 100’ü aşkın spor modunu destekliyor.

Aynı vakitte 6 eksenli hareket sensörü ve bir optik nabız sensörüne sahip akıllı saatin bu sensörleri algoritma kullanarak 4 spor modunu otomatik halde tespit ediyor. Böylelikle modları başlatmayı unutmak üzere kaygılara gerek kalmıyor. Bütün aktivitelerinizi Günlük Faaliyetler üzerinden denetim edebiliyorsunuz. Profesyonel koşu teklifleriyle birlikte gelen OPPO Watch Free, formda kalma ve yağ yakma amaçlarınızı aktif bir biçimde gerçekleştirmenize yardım ediyor.

24 saat nabız takip edebilen ve kandaki oksijen bedelini ölçen OPPO Watch Free, nabız çok yükseldiğinde akıllı kayış titreşerek kullanıcıyı sistemsiz nabız konusunda uyarıyor. Bununla birlikte, ayağa kalkma hatırlatmaları ve 5 dakikalık görüntüler ile ofis çalışanlarının rahatlamasına ve formda kalmasına yardımcı oluyor.

14 gün dayanan uzun pil ömrü

OPPO Watch Free, İleti Bildirimleri, Gelen Arama Bildirimleri, Arama Reddi, Telefonumu Bul ve Müzik Playback Denetim üzere hayatı kolaylaştıran özelliklere sahip. Böylelikle akıllı saatinizi akıllı telefonunuzun bir uzantısı olarak kullanabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Uzun pil ömrüne sahip OPPO Watch Free’nin pili 14 gün dayanıyor ve yalnızca 5 dakikalık bir şarjla akıllı saatinizi bütün gün kullanabiliyorsunuz.

Tarzınızı yansıtan saat yüzü tasarımları

Akıllı saatler için teknoloji kadar moda da değerli. OPPO Watch Free’nin deriye benzeyen pürüzsüz kayışı cildinize nefes alacak yer bırakıyor ve rahat taşınıyor. OPPO Watch Free, 40’tan fazla şık saat yüzü ile şahsileştirilmiş, şeklinize ve giysinize uygun saat yüzleri yaratmanıza imkan veren AI Outfit Watch Face 2.0 uygulamasıyla birlikte geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir