Biri yakın geçmişin amiral gemisi olan bu Samsung telefonlar, artık güncelleme almayacak

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

Samsung’un Galaxy S10 ve Galaxy A50 modelleri ülkemizde de pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Her 2 telefon da piyasaya çıktıkları vakitten bu yana severek kullanılırken artık yavaş yavaş ömürlerinin sonuna yanlışsız geliyorlar: Galaxy S10 ve Galaxy A50 aylık güvenlik güncellemelerine veda ediyor.

Samsung Galaxy A50 Şubat 2019’da, Galaxy S10 serisi ise Mart 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Galaxy S10 serisinin son aldığı büyük Android güncellemesi Android 12 (One UI 4.1) olurken, Galayx A50 ise son olarak Android 11’i almıştı. Telefonlar 2 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemelerini de almışlardı. Fakat artık inançlı güncellemeleri de bu kadar sık olmayacak.

Eğer Samsung Galaxy S10 yahut Galaxy A50 sahibi iseniz, bundan sonraki süreçte de güvenlik güncellemelerini almaya devam edeceksiniz, lakin bu güncellemeler 3 ayda bir gelecek ve bu güncellemeler 1 ya da 2 yıl boyunca gelmeye devam edecek, sonrasında ise artık güncellemeler büsbütün durdurulacak ve telefonlar ömürlerinin sonuna ulaşacaklar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir