Özellikleri sızdı: Nothing’in ikinci telefon modeli Phone (2) çok yakında karşımıza çıkabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 07, 2023 Yorum Yok

Nothing bir marka olarak 2020 yılında ortaya çıktı, fakat geçtiğimiz Yıl Phone (1)’in piyasaya sürülmesi ile birlikte birinci Defa Önemli biçimde gündeme gelmeyi başardı.

Ve kısa müddet Evvel şirket, yazılım ve donanım açısından daha üst Tertip olacak bir devam modeli üzerinde çalıştığını doğruladı. Yeni bir sızıntı ise aygıtın özellikleri, tanıtım tarihi planları ve öbür birkaç detay hakkında bilgiler sunuyor.

mysmartprice’a yakın kaynakların söylediğine nazaran A065 model numarasına sahip Phone (2) bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Kaynaklar, bir Snapdragon 8 Serisi çip setine sahip olacağını söylüyor, lakin telefonu çalıştıracak işlemcinin hangisi olacağı belirsizliğini koruyor. 120Hz yenileme suratına sahip bir AMOLED ekran kullanılacağı söyleniyor lakin, bir Kez daha, ekranın boyutu ve çözünürlük pahaları bilinmiyor.

Phone (2), bir evvelki model üzere 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunacak. Kaynaklar tarafından doğrulanmış olmasa da, muhtemelen daha düşük hafıza ve depolamaya sahip daha Çok sürüme sahip olacağı varsayım edilebilir. Ayrıyeten Phone (2)’nin, ağır kaynak gerektiren Fazla Çok misyon yürüttüğünüzde telefonunuzun performansını artırabilen sanal RAM’i de desteklemesi bekleniyor.

Phone (2), yalnızca markanın birinci üst Tertip teklifi olmakla kalmayarak, birebir vakitte Amerika Birleşik Devletleri’ndeki insanların kullanımına da sunulacağı için şirket için heyecan verici bir sürüm olacak. Phone (2)’nin 2023’ün üçüncü çeyreğinde dünya genelinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, lakin Nothing’in yeni telefonu hakkındaki detayları, muhtemelen resmi bir duyurudan Fazla daha Evvel öğreneceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir