POCO POCO F5 Pro ve POCO F5 Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 09, 2023 Yorum Yok

POCO, düzenlediği aktiflikte yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Tanıtımda, geçtiğimiz 5 Yıl boyunca kullanıcılarının isteklerini anlamak ve geliştirmek için teknolojik olarak neler yapabileceklerini araştırdıklarını söyleyen POCO yetkilileri, edindikleri bilgi birikimini POCO’nun yeni amiral gemisi modellerine aktarmışlar.

Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciden Meydan şirketin yeni amiral gemisi POCO F5 Pro, WQHD+ 120Hz AMOLED Nokta Ekrana sahip birinci POCO eseri olarak öne çıkıyor. diğer taraftan POCO F5 de Snapdragon 7+ Gen 2 işlemciye sahip birinci akıllı telefonlar ortasında başı çekmesiyle öne çıkıyor.

POCO, bu 2 telefonu ileriye dönük en âlâ teknolojilere sahip olmak isteyen teknoloji meraklıları için tasarladığını açıklıyor. Bu 2 aygıt, oyun oynamayı, fotoğraf çekmeyi, görüntü içeriği oluşturmayı yahut apansız Çok uygulama kullanmayı isteyenlerin beklentilerini karşılayacak istikamette özellikler içeriyor.

POCO F5 Pro Özellikleri Neler?

Oyun oynamak yahut sinema izlemek için en uygun aygıtlardan biri olan POCO F5 Pro, üst Tertip görsel tecrübe için WQHD+ 120Hz AMOLED ekran kullanıyor. 1400 nit (en yüksek parlaklık) parlaklık ve 68 milyar gerçekçi renk sunabildiği tezi taşıyan POCO F5 Pro, böylelikle ekranını en Çok merak ettiğimiz telefonlardan biri. Bu bedelleri karşılayıp karşılamadığını POCO F5 Pro incelemesinde vereceğiz.

Snapdragon 8+ Gen 1 ile donatılan POCO F5 Pro, Buhar Odası içeren LiquidCool 2.0 Teknolojisi ve akıllı çerçeve stabilizasyon teknolojisi FEAS 2.2’ye sahip. Bu teknoloji, ısıyı verimli bir biçimde dağıtarak performansı düzgünleştiriyor. Bu da pilin ve aygıtın ömrünü uzatmaya Yardımcı oluyor.

POCO F5 Pro da kameralar da geliştirilmiş. Böylelikle daha net fotoğraf ve görüntüler çekebilen kararlı ve süratli bir kameraya sahip. 64 MP anne kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kameraya sahip olan telefonun ön kamerası da 16 MP düzeyinde. Ayrıyeten, 8K görüntü çekiminin yanı Dizi OIS ve EIS takviyesine sahip olması da telefonun en Kıymetli artılarından.

Son olarak, POCO F5 Pro’nun 5160 mAh kapasitesinde bataryaya sahip olduğunu söyleyelim. Buna ek olarak telefonda apansızın Çok süratli şarj yolu var durumda. POCO, telefonunuzu şarj etmeniz gerektiğinde, 30W kablosuz şarj takviyesi ile 30 dakikada, 67 W turbo şarj teknolojisi ile 15 dakikada şarj seviyesini yüzde 50’ye çıkartabileceğinizi argüman ediyor. Bunu da Tekrar test edip öğreneceğiz.

POCO F5 Pro Siyah ve ak olmak üzere 2 farklı renk ve 3 farklı varyant seçeneğiyle yakında satışa sunulacak. Bunlar sırasıyla 8GB+256GB, 12GB+256GB ve 12GB +512GB. POCO F5 Pro fiyatı şimdi belirli değil.

POCO F5 Özellikleri Neler?

POCO F5, Özellikle kuvvetli işlemcisiyle dikkat çekiyor. Çünkü bu telefon dünya genelinde birinci Snapdragon 7+ Gen 2 platformunu kullanan telefonlar ortasında başı çekiyor. Böylelikle kuvvetli bir taşınabilir oyun tecrübesi isteyen ve performans konusunda telaş etmek istemeyenlere hitap eden bir akıllı telefon oluyor.

Tanıtımda POCO F5’in sahip olduğu yeni 5G çipsetin Antutu test uygulamasında bir evvelki jenerasyona nazaran yüzde 31 daha yüksek puan elde ettiği söylenirken, bunun Kıymetli bir kazanım olduğu açık. Telefonun içerdiği LiquidCool Technology 2.0 sayesinde ek performans gerektiği anlarda Buğu Odası devreye giriyor ve böylelikle çipset ısındıkça oluşan ısı emilerek ısı dağılımı gerçekleştirilebiliyor.

POCO F5’in ekranı 6.67 inç boyutunda Flow AMOLED panelden oluşuyor. 120Hz tazeleme suratına sahip olan telefonun yüzde 93.4 ekran-gövde sahip olması da geniş bir manzara tecrübesi sağlayacak ölçüde. Ekran için 1920 Hz PWM karartma ve SGS Low Blue Light Ex sertifikaları da alınmış; böylelikle göz muhafazası sayesinde gözleri yormayacaktır.

POCO F5’in kameraları da geniş özellikler sunuyor. Telefonun arka kamera konseyimi Fazla sayıda fonksiyon ve filtreye sahip 64MP anne kamerayla kullanıcıları karşılıyor. Snapdragon 7+ Gen 2 tarafından desteklenen gelişmiş kamera sürece sistemi ile kameranın heyetim ve fotoğraf çekme suratı Değerli ölçüde artmış durumda. Ayrıyeten, 4K görüntü çekimi, telefonun devinim ettirilmesinden kaynaklanan bulanıklığı azaltan OIS ve EIS özelliklerinden yararlanıyor.

POCO F5 Beyaz, Mavi ve Siyah olma üzere 3 farklı renk ve 2 farklı varyant seçeneğiyle yakında satışa sunulacak. Bunlar sırasıyla 8GB+256GB ve 12GB+256GB. POCO F5 fiyatı şimdi aşikâr değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir