Pamela Anderson’un ardından, 90’lı yılların bir seks ikonu daha Netflix’e geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 09, 2023 Yorum Yok

Netflix, Pamela Andrson’u bahis Meydan ve bu yılın başlarında yayınlanan Pamela: A Love Story‘nin akabinde, 90’lı yılların bir Öbür seks ikonunu ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Yönetmen Ursula Macfarlane imzalı Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me, belgeselci merceğinden gerçek ismi Vickie Lynn Hogan olan Anna Nicole Smith’in mesleğine, vefatına ve sırlarına Fer tutuyor. 1992’de Playboy’a verdiği pozlarla ünlenen Smith, birebir başarıyı oyunculuk mesleğinde yakalayamadı. fakat hayatı ve vefatı ile her Vakit İlgi çekmey, başardı.

Tanıtım röportajında Macfarlane, “İzleyicilerin Anna Nicole’ün karmaşık bir bayan olduğunu anlamasını istiyorum” diyor ve devam ediyor: “O her şeyden Evvel âlâ bir Ebeveyn olmayı isteyen, Özgür ruhlu, hayatı kendi kurallarına nazaran yaşamak isteyen coşkulu bir bayandı. lakin öyküsü birebir vakitte Amerikan hayalinin sizi nasıl yutup tükürebileceğine, öz imajınızı bulanıklaştırabileceğine ve gerçek benliğinizi gözden kaybetmenize neden olabileceğine dair uyarıcı bir kıssa.

Netflix’in yeni belgeseli, daha Evvel hiç görülmemiş imgeler ve röportajlar üzere gereçler vaat ediyor ve 16 Mayıs’ta Netflix’te yayına girecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir