Realme, iPhone’ların Dynamic Island’ını klonlayan ilk marka olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 24, 2023 Yorum Yok

Çinli telefon üreticisi Oppo’nun alt markası Realme, bir şirket yöneticisinin silinen tweet’ine ve sızdırılan bir animasyona nazaran Apple’ın Dynamic Island’ını klonlayan birinci Android OEM’i olabilir. Aslında bu Aka bir sürpriz değil. Çünkü Realme, Dynamic Island’ı klonlamak istediğini Eylül ayında herkese söylemişti. O vakitten beri “Mini Kapsül” ismi verilen bir özelliğin üzerinde çalışıldığı görülüyor.

Kaldırılan tweet’teki bir fotoğraf nitekim de ekranın üst kısmında Oppo’nun SuperVOOC şarj logosunun görüntülendiği hap halinde bir kullanıcı arayüzü öğesini gösteriyor. Buradan izleyebileceğiniz animasyon da bu kapsülün nasıl çalıştığını gösteriyor. Üstteki küçük ekran, tıpkı iPhone’larda olduğu üzere beliriyor, daralıyor ve genişliyor.

Realme’nin bu hareketini diğer akıllı telefon markalarının da takip edeceğini düşünüyoruz. Pekala, siz de Apple’ın Dynamic Island özelliğini Android telefonlarda görmek ister misiniz? Karşılıklarınızı aşağıda bekliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir