Redington Türkiye ve VAST Data’dan Stratejik İş Birliği

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 09, 2023 Yorum Yok

Türkiye’ye bilişim bölümündeki küresel tecrübesini aktaran kurumsal teknoloji distribütörü ve danışmanı Redington Türkiye, bilişim teknolojileri tedarikçisi VAST Veri ile şirketin bilgi depolama tahlillerinin tamamının Türkiye’de dağıtımı kapsamında stratejik bir Amel birliği yaptı. Redington Türkiye, bu Amel birliği kapsamında Kasım 2022’den itibaren VAST Data’nın bilgi depolama tahlillerinin Afrika ve Orta şark bölgesinden sonra Türkiye’de ve CIS bölgesindeki yetkili Biricik distribütörü oldu.

Yüksek teknolojiyi yüksek mühendislikle birleştiriyor

VAST Veri dünyada bilgi depolama manasında yeni bir nazar açısı ve teknoloji sunan uluslarası bir bilişim teknolojileri tedarikçisidir. Yüksek teknolojiyi yüksek mühendislikle birleştiren ABD merkezli şirket emsallerinden farklı olarak ölçeklendirme hududu olmayan yeni nesil depolama eserleri sunuyor. Yenilikçi şirket, işletmelere bütün uygulamalarının depolama muhtaçlığı için optimize edilmiş tahlillerle hizmet veriyor. Data depolama tahlillerinde ayrım yaratan VAST Data’nın veri depolama teknolojisine getirdiği yeni tahliller şirketi öteki data depolama tahlillerinden bir adım öteye taşıyor.

Geleneksel data depolama tahlillerine nazaran 50 kat daha hızlı

Redington Türkiye genel Müdürü Cem Borhan; “Günümüz Amel dünyasında dataların depolanması ve korunması, işletmelerin başarısı ve sürdürülebilirliği için en kritik hususlardan biri haline geldi. Süratli dijitalleşmenin ve hibrit çalışmanın yaygınlaşmasının sonucu olarak bilgi ihlallerin giderek yaygınlaşması sonucu birçok şirket klâsik yedekleme aygıtlarının muhtaçlık duyduklarında bilgilerini kurtarmak için kâfi olamayacağını keşfediyor. İşte bu noktada sunduğu teknolojilerle ayrım yaratan VAST Veri ile hayata geçirdiğimiz Amel birliği sayesinde Türkiye’de sunduğumuz Eser ve çözümlerimizin niteliğini güçlendirmekten Dolayı Aka Sevinç duyuyoruz. VAST Data’nın depolama eseri işletmelere gerçek vakitli olarak ve eski model emele yönelik yedekleme aygıtlarından 50 kat daha süratli Geri yüklemelerini Müsait maliyetli bir sistem sağlıyor. VAST Data’nın uzmanlığını ispatlamış tahlilleri Redington’un milletlerarası deneyimi ve geniş partner ağıyla bir ortaya gelince kesimde Fazla daha kuvvetli ve rekabetçi bir pozisyona ulaşacağız. Küresel bilgi birikimimizi, Mahallî tecrübemizle harmanlayarak geçtiğimiz Yıl değeri daha da artan siber Emniyet alanında yeni nesil teknolojilere odaklanmaya devam edeceğiz” dedi.

VAST Veri Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’den Mesul Kanal Satış Yöneticisi Dany El Khoury, ”VAST Veri olarak yüzde 100 Amel ortağı odaklı stratejimize nihayet devirde küresel ölçekte Hız verdik. Bu kapsamda Redington Group üzere bilişim teknolojileri alanında dünyanın en Kıymetli dağıtım firmalarından biriyle yakın Amel birliği yapmayı, global varlığımızı genişletmemiz açısından Fazla kritik bir adım olarak görüyoruz. Yeni devirde Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’deki Biricik yetkili bir distribütörümüz olarak Redington’ın yenilikçi eserimiz Universal Storage’ın gücünün daha Çok müşteriye erişimi konusunda bize dayanak verecek olmasından Dolayı nihayet derece mutluyuz” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir