Samsung, 3 yönde katlanan katlanabilir telefonu için çalışıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 27, 2023 Yorum Yok

Samsung’un bu Yıl içinde 3 üst seviye akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Bunlardan 2’sinin Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 olduğu neredeyse doğrulandı. 3’üncü aygıtın ise Galaxy S23 FE olması bekleniyordu. Lakin, o denli olmadığı ve Samsung’un yeni bir katlanabilir telefon tipi daha piyasaya sürebileceği bildiriliyor.

Galaxy 3 katlı telefon bu Yıl içinde piyasaya sürülebilir

Sızıntılarıyla Ünlü Yogesh Brar, öteki birçok raporun tersine Samsung’un bu Yıl Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeyeceğini tez ediyor. Hasebiyle, şu anda hangi rapora inanacağımızı bilmek sıkıntı. Bunun yerine, Güney Koreli firmanın bu Yıl bitmeden 3 istikametli katlanabilir cihazını tanıtacağı bildiriliyor. Bu 3 istikametli katlanabilir Galaxy aygıtı hakkında pek bir şey bilinmiyor fakat 2 menteşeli katlanabilir OLED ekranı sayesinde kompakt bir akıllı telefondan Aka ekranlı bir tablete dönüşebilmesi bekleniyor.

Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5’in nasıl katlandığını biliyoruz. Lakin 3’üncü telefon şimdilik gizemini koruyor.

Samsung Display birkaç Yıl Evvel 3 taraflı katlanabilir OLED ekranını sergilemişti; bizler de sizlerle bu patent örneklerini paylaşmıştık. Bu panelin geliştirilmiş bir versiyonu bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceği söylenen bahsi geçen bu 3 taraflı katlanabilir cihazda kullanılabilir. Yeni Aygıt ayrıyeten Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine de sahip olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir