Samsung Galaxy S23 serisinin “imza renkleri” lansman öncesinde internete sızdı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Raporlar Samsung’un Galaxy S23 serisini Şubat 2023’ün birinci haftasında duyuracağını gösteriyor. İlan öncesinde, akıllı telefonun tasarımı ve teknik özellikleri hakkında bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’nın “imza” renkleri hakkında birtakım Özel bilgiler ulaşırken, aygıtların teknik özellikleri de sızmış durumda. Bu ortada imza renk, şirketlerin telefonlarını pazarlama ve tanıtım malzemelerinde vurgulayacakları renk olarak biliniyor.

Galaxy S23 “İmza” Renkleri

Galaxy S23 Ultra’nın imza rengi yeşil olacakken, Galaxy S23 açık altın/pembe altın renginde olacak. Pembe ise Galaxy S23+’ın imza rengi olacak. Elbette, her 3 akıllı telefon da daha Çok renk seçeneğiyle gelecek, lakin bahsettiğimiz renkler imza renkleri olacak

Önceki sızıntılar Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’nın Galaxy S22 Ultra’ya emsal bir tasarım lisanına sahip olacağını ortaya koymuştu. Bu, telefonların bütün geriye bakan kameralar için başka halkalara sahip olacağı manasına geliyor. Telefonlar ayrıyeten daha yeni ve daha kuvvetli Gorilla Glass muhafazasına ve toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahip olacak.

Her 3 telefonun da daha parlak 120Hz Üstün AMOLED ekrana, Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye, 8GB/12GB LPDDR5X RAM’e, 128GB/256GB/512GB UFS 4.0 depolama alanına ve daha yeterli bir ultrasonik parmak izi okuyucusuna sahip olacağı söyleniyor. Samsung ayrıyeten tıpkı iPhone 14 serisinde olduğu üzere acil durumlar için Galaxy S23 serisine uydu bağlantısı da getirebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir