Google’ın 3 yıllık telefon planları sızdı: İşte 3 yıl boyunca bekleyebileceğimiz Pixel modelleri

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Google’ın Pixel telefon serisi için 2023’ten 2025’e kadar olan planları sızdırıldı. istikbal telefonlar ortasında katlanabilir bir Pixel modeli yer alırken, ayrıyeten bir Pro bir de daha Müsait fiyatlı Pixel A serisi Aygıt bulunuyor.

Sızıntılara nazaran Google uzun vakittir beklenen katlanabilir telefonunu istikbal ilkbaharda, 1.799 dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkartacak. Öte yandan şirketin 2025 yılında da Z Fold’dan fazla Samsung Z Flip’e daha yakın olacak bir devam modelini piyasaya sürmeyi düşündüğü belirtiliyor. Yani Google’ın katlanabilir Pixel serisini kalıcı yapmaya dair niyetlerinin somut adımlarını sonunda görmeye başlayabileceğiz.

Öte yandan Müsait fiyatlı Pixel A serisi modellere bir yenisi daha eklenecek. Şirketin Pixel 7a modelinin hazırlığında olduğu ve Pixel 8a’nın yazgısının de çıkacak Pixel 7a’nın başarısına endeksli olduğu belirtiliyor.

Bununla birlikte, hakkında söylentiler dolaşan Pixel Pro ile ilgili de bilgi var. Rapora nazaran, bu telefon, 2024 sonbaharında çıkacak olan Pixel 9 serisinin bir modülü olacak. Google da Apple üzere birebir özelliklere sahip 2 farklı boyutta Pro ve olağan seri aygıtlarını bir müddettir piyasaya sürüyor. Geçtiğimiz ekim ayında tanıtılan Pixel 7 Pro’dan sonra Pixel 8 Pro’nun da Pixel 8 modeliyle Bir arada önümüzdeki Yıl piyasaya çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir