Samsung, Galaxy S23’e ekleyeceği bu özellikle iPhone 14’ü takip edebilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Muhtemelen Samsung Galaxy S23 serisinin piyasaya sürülmesine yalnızca birkaç ay kaldı, fakat her Vakit olduğu üzere, yeni özelliklerin ve iyileştirmelerin birden fazla tanıtım tarihinden Evvel söylenti olarak karşımıza çıkıyor. Artık de iki potansiyel güncelleme daha sızmış olabilir.

Öncelikle, Samsung Galaxy S23 serisinin uydu irtibatını bir formda destekleme ihtimali Mevcut üzere gözüküyor. Bu, Samsung’un Galaxy S23 serisinde bu fonksiyonu sağlamak için global bir uydu bağlantı şirketi olan Iridium ile çalıştığını belirten ETNews’teki bir haberden geliyor.

Iridium, ses ve data irtibat hizmetleri sağlama yeteneğine sahipken, Samsung’un bir telefona sırf Ufak bir anten koyabilmesi nedeniyle S23’ün uydu yeteneklerini metin bildirileri ve Ufak fotoğraflarla sınırlayacağı söyleniyor.

Bu sınırlama Fazla Çok üzere gözükebilir ve Apple’ın iPhone 14 ile sunduğu uydu irtibatı karşısında yetersiz üzere algılanabilir. Fakat cep telefonu sinyalinin olmadığı durumlarda şahıslara yahut acil servislere ulaşmanıza Yardımcı olmak için metin iletileri bile muazzam bir takviye olacaktır.

Bir sızıntı da ekran parlaklığı hakkında…

Diğer Samsung Galaxy S23 sızıntısında ise, Özellikle 2.150 nit parlaklığa, hatta tahminen daha da fazlasına ulaşabilen bir ekrana sahip olacağı bildirilen Samsung Galaxy S23 Ultra ele alınıyor.

SamMobile tarafından tespit edildiği üzere, bu sızıntı Twitter’da @RGcloudS’den geliyor. Lakin söylediğine nazaran daha Çok düzenleme yapılabilir ve parlaklık potansiyel olarak 2.200 nit’i bile aşabilir.

Referans olarak, Samsung Galaxy S22 Ultra, en yüksek 1.750 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Yani, ekranı parlak güneş ışığında net bir halde görmenize Yardımcı olmak için yararlı olabilecek bir yükseltme olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir