Samsung, Galaxy Z Flip 4 için Gigi by GASSAN Lüks Paketi’ni tanıttı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung, Galaxy Z Flip 4 katlanabilir telefonu için bir Öbür moda Amel birliğini daha duyurdu. Şirket, Hollanda’nın Amsterdam kentindeki Masters Expo’da Galaxy Z Flip 4 Lüks Paketi’ni piyasaya sürmek için mücevher markası Gigi by GASSAN ile paydaşlık kurduğunu açıkladı.

Samsung X Gigi by GASSAN Lüks Paketi Masters Expo için Özel olarak hazırlandı. Kutu, 256 GB depolama alanına sahip Pembe Altın renkli bir Galaxy Z Flip 4 ve Gigi by GASSAN bileklik içeriyor.

Samsung, Galaxy Z Flip 4 X Gigi by GASSAN Lüks paketi’ni Masters Expo sırasında Gigi by GASSAN standında hudutlu sayıda sergiliyor ve satıyor. Ayrıyeten 12 Aralık Pazartesi günü Samsung, M* restoranında bir “Ladies Lunch” aktifliğine konut sahipliği yapacak.

Galaxy Z Flip 4 ile ilgili bu Amel birliği pek Fazla Amel birliğinden biri. Geçtiğimiz birkaç ay içinde Samsung, Galaxy Z Flip için Çeşitli aksesuarlar piyasaya sürmek üzere öbür moda markalarıyla paydaşlık kurdu. diğer markalar ortasında Lacoste, Prosto, Maison Margiela ve nihayet olarak El Ganso yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir