sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile önemli bir ilke imza atabilir

Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile önemli bir ilke imza atabilir

admin admin -
17 0

Samsung, dünyanın en uygun katlanabilir telefonlarından kimilerini üretiyor ve en Kıymetli satış noktalarından biri dayanıklılık. Ve yakında çıkacak olan Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Samsung Galaxy Z Flip 5, rastgele bir markanın şimdiye kadar satışa sunduğu en sağlam katlanabilir telefonlar olabilir.

Samsung Galaxy S23 serisi ve iPhone 14 ailesi üzere aygıtlarda bulabileceğiniz IP68 sertifikası, şu Lahza için toza ve suya karşı müdafaa sağlayan en tanınan dayanıklılık düzeyi olarak öne çıkıyor. Farklı IP sertifikalı dayanıklılığa sahip Fazla sayıda amiral gemisi telefon da var.

Katlanabilir telefonlar Laf konusu olduğundaysa görünüm epey farklı görünüyor. Hareketli kesimlerin ve açıkta kalan menteşelerin karmaşıklığı, bu Cin bir güçlendirmeyi görünüşte imkansız hale getiriyor. En azından Samsung, Ağustos 2021’de Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü piyasaya sürene kadar bu türlü düşünüyorduk.

Şirketin nihayet iki jenerasyon katlanabilir eserleri, IPX8 su direncine sahipti ve bu hiç de berbat bir muvaffakiyet değil. fakat Ağustos ayında tanıtılmasını beklediğimiz Z Fold 5 ve Flip 5 hakkındaki yeni söylentiler, her iki katlanır telefonun da evvelki modellerinde ‘X’i ‘6’ ile değiştireceğini söylüyor. Öbür bir deyişle telefonlar, su ile Bir arada toza karşı dayanıma da kavuşacak.

Twitter’dan chunvn8888 tarafından önerildiği üzere, Fold 5 sadece selefine kıyasla daha hafif bir tasarım sunmakla kalmayacak. Beklenen her iki katlanabilir telefon da yeni bir su damlası menteşenin benimsenmesi sayesinde sıfır boşluklu bir katlama dizaynına sahip olacak. Ve bu tasarım, görünüşe nazaran toza karşı müdafaayı da Muhtemel hale getirecek.

Eğer bu argüman gerçek olursa, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 dünyanın hem toz hem de su girişine karşı IP68 sertifikalı birinci katlanabilir telefonları olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir