Samsung, yeni nesil Ferrari modellerine de imzasını atmaya hazırlanıyor

Reklam Ajansları, SMM Paneller Nis 22, 2023 Yorum Yok

Samsung Display ve Ferrari, Ferrari’nin yeni nesil arabaları için yeni bir ekran tahlili geliştirilmesi emeliyle mutabakat muahedesi imzaladı. Samsung Display Lideri ve CEO’su JS Choi ve Ferrari CEO’su Benedetto Vigna, Kore’deki Asan yerleşkesinde düzenlenen imza merasimine katıldı.

Samsung Display, Ferrari’nin yeni jenerasyon lüks harika arabaları için yeni bir OLED tahlili geliştirecek ve Ferrari’nin dijital dönüşümünde Kıymetli bir rol oynayacak.

Ferrari CEO’su “Samsung Display ile yaptığımız bu stratejik iştirak sayesinde yeni nesil modellerimizin dijital ortamında Değerli bir adım atacağız,” dedi. JS Choi ise, Samsung Display’in Ferrari ile yaptığı bu paydaşlığı şöyle kıymetlendirdi: “Güçlü taraflarımızı üstün araba alanına uygulamak ve otomotiv OLED pazarındaki pozisyonumuzu güçlendirmek için heyecan verici bir fırsat sağlayacağından eminim.”

Ferrari dünyanın en Ünlü üstün araba markalarından biri ve artık dijital çağa da adım attığına nazaran, sıkıntısız ve başarılı bir geçiş için en düzgün tahlillere muhtaçlığı var. Samsung’un OLED tedarikçisi olarak âlâ seçim olduğuna Kuşku yok. Elbette bu Koreli ekran devine Aka fayda sağlayacak ve şirketin otomotiv dünyasında daha da ilerlemesine İmkan tanıyacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir