ASUS ROG Phone 7 serisi tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatları haberimizde

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 22, 2023 Yorum Yok

Mobil oyun bölümü nihayet yılların büyüyen yıldızlarından biri ve bu durum, cep telefonlarında da oyunlar için Özellikle tasarlanmış modeller görmemize neden oluyor. Yeni tanıtılan ASUS ROG Phone 7 serisi de, taşınabilir oyuncular için Özel olarak tasarlanmış bir akıllı telefon serisi olarak karşımıza çıkıyor.

ASUS ROG Phone 7 serisi, iki modelden oluşuyor: ROG Phone 7 ve ROG Phone 7 Pro

ROG Phone 7, Snapdragon 8 Gen2 yonga seti kuvvetli bir performans vaat ediyor. Ayrıyeten, 6,78 inç AMOLED ekranı, 144 Hz tazeleme suratı ve HDR10+ takviyesi ile oyunların daha canlı ve akıcı görünmesini sağlıyor. 6000 mAh bataryası, uzun periyodik oyun seansları için kâfi Güç sağlıyor. Ayrıyeten, ROG Phone 7’nin süratli şarj özelliği, pilin kısa müddette şarj edilmesini sağlıyor.

ROG Phone 7 Pro ise, ROG Phone 7’nin bütün özelliklerini içeriyor ve daha ziyadesiyle geliyor. Snapdragon 8 Gen2 yonga seti, telefonun en ağır oyunların bile problemsiz bir biçimde çalışacağı manasına geliyor. ROG Phone 7 Pro’nun AMOLED ekranı 6,78 inç büyüklüğünde, 144 Hz tazeleme suratı, HDR10+ takviyesi ve 1200 nit parlaklık sunuyor.

AeroActive Cooler 7

ROG Phone 7 serisinde, daha Çok ve daha uzun oyun seansları için telefonu soğutmanın üç yolu bulunuyor. Birinci olarak, kısa oturumlar için CPU’nun bir tarafındaki Bor Nitrür (BN) termal bileşik ısınmayı azaltıyor. İkinci olarak soğutma, CPU’nun öteki tarafındaki daha Aka Buğu odası ve grafit levhalar tarafından hallediliyor. nihayet olarak, Fazla uzun oyun seansları için, fanı direkt telefonun üzerine yerleştirilmiş harici AeroActive Cooler 7 bulunuyor.

Her iki modelde de 50MP Sony IMX766 anne sensör, 13MP ultra geniş kamera, 5MP makro kamera ve 32MP ön sensör yer alıyor.

Ultimate sürümü, yatay oyun oturumları için yandaki iki oyun düğmesi iç olmak üzere kimi ekstra özelliklere sahip. AirTrigger ultrasonik kontrolleri, konsol gibisi bir tecrübe için oyunlarınız üzerinde daha Çok Denetim sağlıyor.

Ultimate modelin gerisinde ayrıyeten, oyun oynarken telefonun şarj olması ve daha fazlası iç olmak üzere Çeşitli fonksiyonları animasyonlarla gösterebilen 2 inçlik Ufak bir ekran yer alıyor. Kullanıcılar ekran için kendi animasyonlarını bile oluşturabiliyorlar.

Asya yahut Avrupa’da yaşıyorsanız ROG Phone 7 modelleri için Çabucak ön sipariş verebilirsiniz. ASUS mağazası, teslimatların Nisan ayı sonundan Evvel gerçekleşeceğini söylüyor. Avrupa’da Temel modelin fiyatı 999,99Euro’dan başlıyor. Ultimate sürümün fiyatı 1.199 Euro.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir