sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Samsung’dan yeni Galaxy S24 Ultra sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa sunuldu

Samsung’dan yeni Galaxy S24 Ultra sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa sunuldu

admin admin -
9 0

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition ismini verdiği Özel bir paketi promosyon fiyatı ile – ama ne yazık ki yalnızca Vietnam’da – piyasaya sürdü. Bu paket Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W harika süratli kablosuz şarj aygıtı Duo’yu içeriyor.

Sınırlı Sürüm (Limited Edition) paketi, Özel yahut eşsiz bir renk seçeneği içermiyor. Paketin içerisindeki Galaxy S23 Ultra, Phantom Black kaplamaya sahipken, 44 mm Galaxy Watch 5 Sapphire Blue rengi ile sunuluyor. Aygıt, LTE’siz Bluetooth sürümüyken, nihayet olarak, Wireless Charger Duo da Siyah renkte geliyor.

Bu pakette bulunan telefon, akıllı saat ve kablosuz şarj aygıtı Özel olmasa da, bu Hudutlu Sürümün en Değerli yanının fiyatı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Paketi almak isteyenler, bu aygıtlar için Yekün 41.130.000 VND (1.753 dolar) yerine sadece 31.990.000 VND (1.363 dolar) ödüyor.

Samsung, perakende ortağı Shopee aracılığıyla Vietnam’da satışa sunulan Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketinin 31 Mayıs’a kadar piyasada olacağını söylüyor. Şirket, benzeri bir paketin öteki pazarlarda da sunulup sunulmayacağı konusundaki sorular yanıt vermedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir