Samsung’un 2024 model Galaxy telefonları için büyük iddialar

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 26, 2023 Yorum Yok

Samsung’un istikbal Yıl akıllı telefon serisini yine yapılandırmayı planladığı tez ediliyor. Bu argümana nazaran katlanabilir telefon serileri çeşitlendirilecek. Ayrıyeten şirket, 2024’te Plus modelini amiral gemisi Galaxy S serisinden çıkarabilir.

İddiayı ortaya atan kaynak olan Twitter hesabı RGcloudS, Samsung’un Galaxy Z Flip Ultra, Galaxy Z Fold Ultra, Galaxy Z Flex de iç olmak üzere kimi yeni üst seviye katlanabilir aygıtları piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor. Temel Z Fold ve Z Flip modellerini de sayarsak, Samsung’un önümüzdeki Yıl beş katlanabilir model çıkaracağı kestirim ediliyor.

İddia, panel tedarikçileri hakkında daha Çok detay da içeriyor: Samsung Galaxy Z Fold Ultra Samsung Display tarafından sağlanan bir 4K ekrana sahip olacak, Temel Z Fold ise BOE’den bir QHD panelle gelecek. Emsal formda, Galaxy Z Flip Ultra’nın 2K Samsung ekranla donatılacağı, BOE’nin ise Temel Z Flip modeli için FHD paneller sağlayacağı söyleniyor.

Kaynak, Samsung’un katlanabilir Aygıt serisinin geleceği hakkındaki bu savlara ek olarak, Galaxy S serisi ve Samsung’un orta Sınıf portföyüyle ilgili daha tezli birkaç söylentiyi de ortaya atıyor.

Bu tezlerin ortasında Samsung’un yeni bir “Galaxy K” orta Sınıf serisini tanıtacağı ve Galaxy A aygıtlarının sayısının azaltılacağı bulunuyor.

Son olarak Samsung, Tekrar tıpkı kaynağa nazaran, önümüzdeki Yıl Plus modelini Galaxy S serisinden çıkaracak ve onun yerine yeni bir premium S aygıtı tanıtacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir