Samsung’un dev 3D projeksiyonlu Galaxy S23 tanıtımı büyülüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 29, 2023 Yorum Yok

Samsung, Aka Eser lansman etkinliklerini yenilikçi pazarlama teknikleriyle süslemesiyle ünlü. Şirket, 1 Şubat’ta Galaxy S23 serisini ve Galaxy Book 3 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve yaklaşan üst seviye akıllı telefonlarını tanıtmak için İtalya’da etkileyici bir 3D projeksiyon kurdu.

Samsung, İtalya’nın Milano kentinde Samsung District ismini verdiği binasına etkileyici görünümlü bir 3D görüntü projeksiyon sistemi kurdu. bütün yapı şu anda 3D görünümlü manzaralar sergiliyor ve aşağıdaki görüntüde da görebileceğiniz üzere Samsung, binada Türlü Galaxy S23 özelliklerini tanıtıyor. Samsung yaklaşmakta olan akıllı telefonlarının kamera yakınlaştırma performansına ve düşük ışıkta görüntüleme marifetine odaklanıyor ve “Geceyi aydınlatmaya Amade olun” sloganını kullanıyor.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra, 1 Şubat 2023 tarihinde ABD’de düzenlenecek Galaxy Unpacked 2023 aktifliği sırasında tanıtılacak. Yaklaşan telefonların Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy işlemci, LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama alanı sayesinde Fazla daha yüksek bir performansa sahip olması bekleniyor. Düşük ışıkta görüntüleme ve görüntü kalitesi artırıldı ve yakında çıkacak üç telefonda 4K 60fps HDR görüntüler kaydedebilen yükseltilmiş bir özçekim kamerası bulunacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir