Sevilen sıra için şok iptal kararı: HBO, Westworld’ün fişini çekti

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 06, 2022 Yorum Yok

Bazı diziler vardır; inişlerle ve çıkışlarla dolu olsa da dönemler uzunluğu devam edebilir. Birtakım diziler ise, birinci yahut ikinci dönemin akabinde “keşke tadında bıraksalardı” dedirtir. Bize nazaran Westworld de bu türlü bir dizi. HBO’nun tanınan dizisi, fırtına üzere bir birinci dönemin ve orta karar bir ikinci dönemin akabinde, üçüncü ve dördüncü dönemi ile pek Fazla hayran tarafından beğenilmedi.

Görünüşe bakılırsa, HBO ve Warner Bros da birebir fikirde. Jonathan Nolan ve Lisa Joy‘un sevilen dizisi Westworld, Warner Bros’taki yeni Yönetim hiyerarşisine Ahenk sağlayamayan birinci sıra oldu. Hollywood Reporter’ın haberine nazaran, beğenilen HBO ilim kurgu dizisi dördüncü döneminin akabinde iptal edildi.

Nolan, “Aslında beş dönem planlamıştık. Beşinci dönem final dönemi olacaktı” demişti. Joy, beşinci dönem için pazarlıkların sürdüğünü açıklamıştı. Lakin görülen o ki, planları Yönetim tarafından Müsait bulunmadı ve beşinci dönem için pazarlıklar bir işe yaramadı. Çünkü, Ünlü dizinin beşinci dönemi çekilmeyecek.

Dördüncü dönemin sonunda her şey havada kalmış ve bundan sonra ne olacağı bir bakıma izleyicinin Hayal gücüne bırakılmıştı. Maalesef Nolan ve Joy’un başındaki finali hiçbir Vakit göremeyeceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir