Şikayetler ciddi: Google Pixel 7’nin kamerasının kendi kendine kırıldığı rapor ediliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Pixel 7 piyasadaki en uygun Android telefonlardan biri ve tıpkı vakitte rastgele bir akıllı telefonun sahip olabileceği en güzel kamera sistemlerinden birine sahip. Lakin gelen yeni bilgilere nazaran Pixel 7 Önemli bir üretim sıkıntısından mustarip olabilir. Toplumsal medyada bu sıkıntıdan şikayet eden Fazla sayıda paylaşıma nazaran Pixel 7’nin arka kamerasını kaplayan cam tabiatıyla kırılabiliyor.

Google sorunun farkında, fakat buna neyin neden olduğu ve resmi tahlilin ne olabileceği şimdi muhakkak değil. Bu sorunu yaşayan birtakım kullanıcılara fiyatsız telefon değişimi Teklif edilirken, başkalarına bütün arka panelin değiştirilmesini gerektirdiği söyleniyor. Bu da 200 ila 400 dolar arasında bir fiyata mal olabiliyor.

Ekim ayında Google Pixel 7 serisini tanıttı, bu nedenle telefonlara hala birden fazla Sorun için garanti kapsamında. Lakin bu sorun, Google tarafından kullanıcıların Denetim edemeyeceği bir Sorun olarak kabul edilene kadar fiyatsız tamirat için Müsait olmayabilir.

Bu sorunu yaşayan kullanıcıların kimileri toplumsal medyadan paylaşımlarda bulunurken, bazıları Google’dan kâfi takviyesi görmediğini, bazıları ise cam değişimi için Google’ın 400 doları aşan fiyat tekliflerinde bulunduğunu söyledi. Bakalım Google bu sorunu nasıl çözecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir