Sıkı Oyuncuların Siteleri

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Eki 27, 2022 Yorum Yok

Eğer oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız ve satın alacağınız oyuna karar vermeden evvel ince eleyip sık dokuyorsanız, internetteki oyun inceleme sitelerine kesinlikle göz atmalısınız.

Bilgisayarda oyun oynamak kimilerimiz için eğlenceli vakit geçirmek manasına gelirken, kimilerimiz içinse lam manasıyla bir ömür stili manasına gelmekledir. Ancak sonuçta değişmeyen tek bir gerçek var; o da çabucak herkesin oyun oynamaktan hoşlandığı.

Peki lakin hangi oyunu satın alacağımıza karar verirken nelere dikkat etmeliyiz? Aslında bu sorunun yanıtı, internet üzerindeki uzman oyun inceleme sitelerinde zımnî. Şayet aşağıda sizler için listelediğimiz sitelere göz atarsanız, piyasaya yeni çıkan oyunlar hakkında hazırlanmış detaylı inceleme yazılarına ulaşabilirsiniz. Oyun bölümündeki son dakika gelişmeleri ve şimdi satışa sunulmamış oyunların ekran imgeleri de, tekrar bu sitelerde sizleri bekliyor. Özcesi oyun dünyasını bu sitelerde bulabilirsiniz.

GameSpot – Level Online

www.gamespot.com

Dünyanın en ünlü ve en çok ziyaret edilen oyun inceleme sitelerinden birisi olan “gamespot.com”, sunduğu geniş içerikle gerçek bir oyun uzmanı olduğunu kanıtlıyor. Sitede yalnızca PC oyunlarına değil, Xbox ve Playstation 2 üzere oyun konsollarına da yer verilmiş. Lakin içeriğin İngilizce olduğunu bilmenizde büyük fayda var.

www.level.com.tr

Türkiye’nin 1 numaralı oyun mecmuası olan Level’ın resmi internet sitesine bu adres aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Haberler, oyun incelemeleri, oyun hileleri ve kapsamlı bir forum kısmı, sayfalar ortasında sizleri bekliyorlar. Mecmuanın son sayısı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler de, yeniden bu adrese baş vurarak emellerine ulaşabilirler.

Yahoo! Görüntü Games – TrGamer

gamesdomain.yahoo.com

Şimdiye kadar tekraren bahsettiğimiz Yahoo arama motoru, oyunlar konusunda da tezli olduğunu bu site ile kanıtlamayı başarıyor. Sitede oyun incelemelerine, ön incelemelere ve dalda yaşanan son dakika gelişmelerine yer verilmiş. Giderek yaygınlaşan oyun konsolları da, yeniden bu sayfalar ortasında sizleri bekliyorlar.

www.trgamer.com

Türkçe içerik sunan en kapsamlı oyun inceleme sitelerinden birisi de, hiç kuşkusuz “trgamer.com”dur. Sayısız oyun hakkında hazırlanmış çok kapsamlı inceleme yazılarını bu sitede bulabilirsiniz. Haberler, oyun hileleri, donanım sayfaları ve ileti odaları ise; sitede sunulan öbür hizmetlerden yalnızca birkaçı.

GameSpy – Merlin’in Kazanı

www.gamespy.com

Gerçek bir oyun uzmanı olduğunuzu düşünüyorsanız, İngilizce içerik sunan bu siteyi kesinlikle ziyaret etmelisiniz. İncelemler, ön incelemeler, oyun konsolları, haberler, oyun hileleri ve forum sayfaları… Son derece profesyonel bir biçimde hazırlanan sitede, neredeyse aradığınız her şeyi bulmanız mümkün.

www.merlininkazani.com

Oyun oynamak hayatınızın kıymetli bir kısmını oluşturuyorsa, “extra oyuncuların buluşma noktası”nı, yani “merlininkazani.com” sitesini kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Türkçe içerik sunan sitede, tüm oyun platformları hakkında bilgilere yer verilmiş.

Sports Interactive – Game Zone

www.sigames.com

Dünyanın en çok oynanan futbol menajerlik oyunlarının başında, hiç kuşkusuz Championship Manager serisi gelmekledir. Siz de bu serinin tiryakilerinden birisiyseniz, oyun hakkındaki son gelişmeleri en yetkili ağızdan öğrenebilirsiniz.

www.gamezone.com

Zengin bir İngilizce içerikle yayın yapan ve oyunlar konusunda uzmanlaşmış sitelerden birisi de “gamezone.com”. Sayfalar ortasında yalnızca PC oyunlarını değil, GameCube ve Playstation 2 üzere oyun konsollarını bulma talihine da sahipsiniz.

PC Gameworld – Eidos Interactive

www.pcgameworld.com

Geçmişi epey eskilere dayanan “pcgameworld.com”, süper tasarımı ve varlıklı içeriğiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. İngilizce içerik sunan sitede yalnızca oyun incelemelerini değil; yeni oyun demolarını ve ön inceleme yazılarını da bulabilirsiniz.

www.eidosinteractive.com

Başta Lara Croft olmak üzere yüzlerce oyun kahramanı ile tanışmamızı sağlayan Eidos, oyun üreticileri ortasında kıymetli bir yere sahip. Şirketin piyasaya süreceği yeni oyunlar sizleri de heyecanlandırıyorsa, tüm bilgileri bu adresi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Oyun Sitesi – EA Sports

www.oyunsitesi.gen.tr

Oldukça sade bir dizayna sahip olan site, güçlü Türkçe içeriği ile beğenimizi kazanmayı başardı. Sayfalar ortasında birçok farklı oyunun incelemesini bulabileceğiniz üzere, ön inceleme yazıları ile gelecek hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz.

www.easports.com

Fifa serisi, NBA serisi ve çok daha fazlası… Husus spor oyunları olduğunda, hiçbir oyun üreticisi EA Sports’un eline su dökemez. Şirketin tüm oyunları, “easports.com” adresinde detaylı olarak tanıtılıyor. Dileyenler demoları indirme talihine da sahip olabilirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir