Sızan Galaxy S23 basın görselleri, telefonun tasarımını tamamen ortaya çıkarttı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 12, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 maketlerinin internete sızmasından yalnızca saatler sonra, Samsung’un Temel Galaxy S23 modeli için hazırladığı resmi pazarlama görselleri de ortaya çıktı.

Bu görseller, telefonu neredeyse bütün açılardan görmemizi sağlıyor. Ayrıyeten, başka ayrı yerleştirilmiş arka kamera sensörlerinin kasadan ne kadar çıkıntı yapacağını da anlayabiliyoruz. Neyse ki, Samsung çıkıntıyı olabildiğince Ufak tutmayı başarmış üzere görünüyor, lakin telefon masanın üzerinde durduğunda ve kaldırılmadan kullanıldığında kameraların Yeniden de aygıtın sallanmasına neden olma mümkünlüğü yüksek.

Beklediğiniz üzere, Temel Galaxy S23’ün düz bir ön tarafı ve yuvarlak köşeleri var. Telefonun dünya çapında dört renkte var olacağı de görsellerle ortaya çıkan bir öbür ayrıntı: Botanik Yeşil, Pamuk Çiçeği, Misty Lilac ve Phantom Siyah.

Samsung’un web sitesinden sipariş edenler için birkaç Özel renk daha (açık yeşil, Aleni mavi ve Aleni Kırmızı gibi) olacak, fakat Samsung’un Türlü pazarlarda hangi seçenekleri sunacağı şimdi aşikâr değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir