Sızan yeni görüntüler, Galaxy S23 Ultra’yı her açıdan gösteriyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 14, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Galaxy S23 Temel sürüm manzaralarının akabinde, artık de Galaxy S23 Ultra’yı gösterdiği ettiği argüman edilen birkaç yeni manzara ortaya çıktı. Üstelik bu kere, amiral gemisi telefonu her açıdan ve dört renk seçeneğiyle Birlikte görebiliyoruz. Bu 4 renk Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green ve Misty Lilac olarak isimlendiriliyor.

Şimdiye kadar gelen sızıntıların akabinde pek Fazla Samsung hayranının beklediği üzere, Galaxy S23 Ultra, serinin Geri kalanından daha köşeli bir dizayna ve yerleşik bir S Pen de iç olmak üzere daha Fazla Note gibisi özelliklere sahip. Galaxy S23 Ultra, üçü eşit boyutlu dairesel kesiklerde bulunan dört arka kamera lensi ile de dikkat cazip görünüyor.

Bu yeni görseller, bize Samsung’un Galaxy S23 Ultra ile istikbal olan resmi duvar kağıtlarının bir ön izlemesini de sunuyor olabilir. Bu Ufak detay, Samsung’un yaklaşan amiral gemisi telefonu için gece fotoğrafçılığını ve astrofotoğrafçılığı geliştirmeye verdiği değerle örtüşüyor.

Fotoğrafçılık, Galacy S23 modelleri ve çzellikle de Ultra modeli için anne güzelleştirme alanlarından biri olacak üzere görünüyor. Galaxy S23 Ultra’nın şirketin 200 MP birincil kameraya sahip birinci amiral gemisi olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir