Galaxy Z Fold 5’ten gelen yeni sızıntılar, S Pen yuvasından ve sürpriz bir işlemciden bahsediyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 13, 2023 Yorum Yok

Bir söylenti, yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 5‘in birtakım Temel özelliklerini ortaya çıkardığını sav ediyor. Bu tez, bir S Pen yuvasının iç edilmesi nedeniyle tartı ve boyutlarla ilgili spekülasyonları içeriyor ve Z Fold 5’in duyurulmamış bir Qualcomm Snapdragon yonga seti kullanabileceğini sav ediyor.

The Pulse’a nazaran, Galaxy Z Fold 5 275 gram ağırlığında ve 6,5 mm kalınlığında olacak. Selef modele kıyasla tartı ve boyuttaki bu değişiklik, telefona S Pen yuvasının iç edilmesine bağlanıyor. Bugüne kadar piyasaya sürülen hiçbir Galaxy Z Fold modeli S Pen’i bu formda tam olarak benimsemedi, lakin Galaxy Z Fold 5’in bunu değiştiren birinci model olacağı düşünülüyor. Böylelikle telefon içinde yer tutan S Pen’li Galaxy Note serisinden sonra Galaxy Z Fold serisi de S Pen’i benimsemiş olacak.

“Test Sürümü” İçin Tanıtılmamış Bir Snapdragon İşlemci

Öte yandan Galaxy Z Fold 5’in işlemcisi de sızdı. Sızıntıya nazaran Galaxy Z Fold 5’te şimdi duyurulmamış olan Snapdragon 985 5G yonga seti yer alacak. Teze nazaran, şimdi var olmayan bu işlemci sırf Galaxy Z Fold 5’in test sürümü için kullanılıyor. Bu işlemcinin hala gün yüzü görmemiş olması bu teze kuşkuyla yaklaşmamıza Sebep oluyor. Çünkü Galaxy Z Fold 5’te Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 modelini ya da en Çok Snapdragon 8 Gen 2 Plus versiyonunu görmemizin mümkünlüğü Fazla daha yüksek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir