Spotify’da kalp düğmesi gidiyor; yerine artı düğmesi geliyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 28, 2023 Yorum Yok

Spotify kalp simgesine veda ediyor. Şirket, müzikleri süratli bir biçimde kitaplığınıza kaydetmenizi sağlayan simgeyi “çalma listesine ekle” komutuyla Biricik bir artı düğmesi altında birleştirmeye karar verdi.

Artı düğmesi Spotify’da Apple Music’te olduğundan biraz daha farklı çalışıyor; bir albüm yahut çalma listesinde ikinci Sefer dokunduğunuzda aygıtınıza indiriliyor. Spotify’ın artı düğmesine bir Kez dokunduğunuzda kitaplığınıza bir müzik, çalma listesi, podcast yahut sesli kitap eklemiş oluyorsunuz. Artı düğmesi daha sonra yeşil bir onay işaretine dönüşüyor. Şimdi Çalınıyor görünümünde onay işaretine dokunursanız, şarkıyı yahut podcast kısmını sadece Beğendiğiniz Müzikler yahut Bölümlerinize kaydetmek yerine bir çalma listesine ekleyebiliyorsunuz.

Artı düğmesi bugün Spotify’ın iOS ve Android uygulamalarında kullanılmaya başlandı. Önümüzdeki haftalarda bütün Spotify kullanıcılarına sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir