Yeni iPhone 15 Pro Max sızıntısı, kamera bloğu hakkında iyi şeyler söylüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 27, 2023 Yorum Yok

Söylentilere nazaran, iPhone 15 Pro Max evvelki kuşağına nazaran daha ince bir kamera çıkıntısına sahip olabilecek. Bu durum, Apple sızıntısı yapan Ice Universe tarafından bir sıra tweet’te paylaşılan yeni CAD imgelerinde ve ilgili görsellerde görülebiliyor.

iPhone’un kamera çıkıntısı, düz bir yüzeye yerleştirildiğinde aygıtın sallanmasına neden olduğu için kullanıcıları yıllardır rahatsız ediyor. Süreksiz tahlillerden biri, yalpalamayı dengelemek için bir kılıf kullanmak. Tweet’lere nazaran, iPhone 15 Pro Max’in daha ince çerçevelere lakin daha kalın bir titanyum alaşımlı orta çerçeveye sahip olması bekleniyor. Ölçüleri 159,86 mm × 76,73 mm × 8,25 mm ve kamera çıkıntısı iç Yekün kalınlığı 11,84 mm. Buna karşılık, iPhone 14 Pro Max 160,7 mm x 77,6 mm x 7,85 mm ölçülerinde ve Yekün kalınlığı 12,03 mm.

Bu, yükseklik ve genişlikte kimi kesintiler yapılacağı için genel Aygıt ayak izinin iPhone 14 Pro Max’ten daha Ufak olacağı manasına geliyor. Fakat sayılar, 15 Pro Max’in anne gövdesi daha kalın olsa da, kamera çıkıntısının Yekün kalınlığı 14 Pro Max’ten daha az yapacağını gösteriyor.

Bir öbür Enteresan nokta ise imajlarda ses ve Güç düğmelerinin yer almaması. Bu durum, 2023 amiral gemisi iPhone’ların iPhone 7’de gördüğümüze benzeri formda dokunmatik düğmelerin Geri gelebileceğini gösteriyor. Yine birebir çizimlerde, Lightning yerine Type-C portun kullanıldığı görülüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir