The Last of Us’ın onayı alan ikinci sezonu, iki bölüm sürpriziyle gelebilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 30, 2023 Yorum Yok

HBO’nun The Last of Us’ı ikinci dönem için onaylaması kimse için sürpriz olmadı. Dizinin birinci döneminin birinci oyunun tamamını kapsadığı esasen biliniyordu. Ve bu durum, ikinci dönem için de değişecek üzere görünmüyor. İkinci dönem onay haberlerinin akabinde, Yardımcı sıra sorumlusu (ve oyunların Yardımcı yönetmeni) Neil Druckmann, The Last of Us’ın ikinci döneminin The Last of Us Part II’yi ekrana taşıyacağını açıkladı.

2020’de PlayStation 4 için piyasaya sürülen The Last of Us Part II, Kıymetli bir Vakit sıçramasının akabinde oyunculara Ellie’nin denetimini veriyor. Oyunu oynamayan yahut Hadise örgüsünü bilmeyenler için ikinci dönem biraz karmaşık olabilir. Dahası, ikinci oyunun içeriğinin yalnızca standart bir döneme sığmama ihtimali de var. Bu nedenle, dizinin bu oyunu apansızın Çok döneme ya da iki modüle ayrılmış bir döneme dönüştürmeyi seçebileceğini duymak Fazla şaşırtan olmayacaktır. Çünkü dizinin imalcileri da, yaptıkları açıklamalarda bunun sinyallerini veriyor.

  • Last of Us’ın cordyceps mantarı, beşerler ortasında gerçek bir salgına neden olabilir mi?

Kısacası birinci dönemi ile esasen Aka İlgi çeken The Last of Us dizisi, ikinci dönem için Fazla sayıda Farklı mümkünlük içeriyor. fakat bu olasıkları öğrenmeden evvel, birinci dönemin keyfini çıkartmaya devam etmemiz gerekecek. Şimdi The Last of Us’ın üç kısmı HBO’da yayınlandı ve ikinci dönem için daha Çok bilgiye ulaşmamız Vakit alacak üzere görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir