vivo’dan yeni kampanya: 500 TL değerinde Migros MoneyPayPro Kart ve özel indirim fırsatı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 12, 2023 Yorum Yok

vivo, tüketicilerine online satış platformu myvivoshop.com üzerinden sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 8-16 Nisan tarihleri arasında myvivoshop.com’dan Y35, V25 5G ve Y22s 6+128 GB model telefon satın alanlar, İkram olarak 500 TL pahasında Migros MoneyPayPro kart kazanıyor. Kullanıcılar MoneyPayPro kartın yanı Dizi özel indirimler ve 2 Yıl standart garantiye ek 1 Yıl ekstra Müstahsil garantisi de elde ediyor.

vivo 3 modelinde de kullanıcılara 2 Yıl Android güncelleme ve 3 Yıl Android Emniyet güncelleme garantisi sunuluyor. Bunlara ek olarak myvivoshop’a yeni üyelikler de tüketicilere indirim imkanı tanıyor. bütün yararlar Birlikte değerlendirildiğinde tüketiciler, myvivoshop.com’dan yapacakları bu alışverişlerinde 3.500 TL’ye varan avantajlara sahip olabiliyor.

Kampanya ve modeller ile ilgili detaylı bilgi için https://myvivoshop.com/collections/promosyonlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

vivo Y35 ve Y22s Özellikleri Neler?

vivo’nun Türkiye’de üretilen Y35 ve Y22s modelleri, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 işlemcilere sahip. 5000 mAh pil ve 18 W süratli şarj özellikleri ile de uzun ve kesintisiz bir telefon tecrübesi sunuyor. Yapay zeka dayanaklı Güç tasarrufu teknolojisi sayesinde 2 telefon da tam şarj edildiklerinde yaklaşık 2 gün Aleni kalabiliyor. Y35, 256 GB depolama alanı ile kullanıcılara fotoğraf, görüntü ve oyunlarını diledikleri kadar uzun müddet itimatla saklama imkanının yanı Dizi 8GB + 8GB Genişletilmiş RAM 3.0 teknolojisi ile, uygulamalar ortasında sıkıntısız geçiş yapma, uygulamaları donma yaşamadan çalıştırma imkanı veriyor. Y22s’nin kapasitesi ise microSD Bellek kartı ile 1 TB’a kadar çıkabiliyor. Y35 kullanıcılara 14 saatin üzerinde, Y22s de 21 saatin üzerinde HD sinema izleme imkanı sunuyor. Y35 ile 7 saatin üzerinde, Y22s ile de 9 saatin üzerinde aralıksız oyun oynanabiliyor.

Tasarımıyla göz dolduran V25 5G de yüksek güç verimliliği oranına sahip işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi ve süratli şarj yetenekleri ile, kullanıcılara uzun ömürlü bir telefon tecrübesi vaat ediyor. vivo’nun fotoğraf ve görüntü ile kendini Anlatım etmeyi seven kullanıcılar için Özel olarak tasarladığı V25 5G, donanım (OIS) ve yazılım (EIS) dayanaklı ultra hassas Hibrit Görüntüleme Sistemi’ne de sahip.

Bu sistem ile devinim halinde hatta koşu yaparken çekilen görüntülerin daha net olması, fotoğraf çekerken el titremesiyle oluşan bulanıklığın önüne geçilmesi sağlanıyor. Bu teknoloji sayesinde ayrıyeten olağan çekime oranla 6 kat daha Çok Fer alınıyor, böylelikle fotoğraflar daha net ve canlı görünüyor.

Kullanıcıların nihayet periyotta artan vlog ve selfie Cazibe taleplerini karşılamak için de V25 5G’de Otomatik Odaklama ve Yapay zeka dayanaklı 50MP Eye AF Selfie ön kamera bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir