vivo’dan Yeni Kampanya: Süper İkili Fırsatlar Kampanyası Başladı!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 03, 2023 Yorum Yok

vivo, online satış platformu myvivoshop.com’da telefon meraklılarına Özel fırsatlar ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. vivo’nun “Süper ikili fırsatlar!” kampanyası kapsamında 1 – 7 Nisan tarihleri ortasında myvivoshop.com üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, V25 5G ve Y35 model telefon aldıklarında akıllı kulaklık ikramı ile Birlikte Yekün 4.500 TL’ye varan kazan yarar elde ediyor. V25 5G satın alanlara 1.599 TL bedelinde TWS2 ANC kulaklık ve 1 Yıl ek garanti İkram ediliyor. Y35 satın Meydan tüketiciler de 1.100 TL indirimin yanı Dizi 1.199 TL pahasında TWS2e kulaklık ve 1 Yıl ek garanti sahibi oluyor. myvivoshop.com’a Üye olanlar ekstra 200 TL de indirim kazanıyor.

vivo V25 5G Özellikleri Neler?

Şık ve şık tasarımı ile göz dolduran V25 5G, yüksek güç verimliliği oranına ve yüksek kapasiteye sahip kuvvetli işlemcisi, yeni soğutma teknolojisi ve süratli şarj yetenekleri ile, kullanıcılara uzun ömürlü ve meselesiz bir telefon tecrübesi sunuyor. Fotoğraf ve görüntü ile kendini Anlatım eden kullanıcılar için Özel olarak tasarlanan Aygıt yüksek performanslı, güç tasarruflu donanımla güçlendirilmiş kamerasıyla ve en yeni görüntüleme teknolojileri ile yaratıcılığı yeni bir boyuta taşıyor, göz Müşteri renklerle şık görüntüleme imkânı veriyor.

Yükseltilmiş OIS (Optik İmaj Sabitleme) ve EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı arka kamera ve 8MP geniş açılı kamerası ile V25 5G, kullanıcılara üst Tertip bir görüntüleme tecrübesi ve yüksek kalitede muhteşem geniş açılı kareleri çarçabuk yakalama imkanı veriyor.

V25 5G’nin amiral gemisi düzeyindeki 64MP OIS ultra algılamalı arka kamerası bulanık çekimleri en üye indiriyor, daha uzun pozlama mühletini destekleyerek loş Fer şartlarında bile daha parlak imgeler ve görüntüler çekilmesini sağlıyor.

Optik İmaj Sabitleme özelliği sayesinde fotoğraf çekilirken titremeler de olsa, karanlık ortamlarda ve loş ışıkta bile nihayet derece kaliteli fotoğraflar çekmek Muhtemel oluyor. Otomatik odaklama ve göz odaklama özelliklerine sahip 50MP ön kamerası ile V25 5G, kullanıcıların gece karanlığında bile berrak imgeler ve görüntüler çekmelerini sağlıyor. Renk Değiştiren Florit AG Cam sayesinde telefonun Gün Doğumu Işıltısı ve Turkuaz Mavisi renk seçeneklerinde arka panel güneş ışınlarına ve UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek kullanıcıların dinamik kişiliklerini yansıtıyor.

vivo Y35 Özellikleri Neler?

Şık ve şık tasarımı gelişmiş teknoloji ile buluşturan Y35, kullanıcılara kuvvetli Snapdragon 680 SoC işlemcisiyle yüksek performans, 8 GB RAM’i ile de yüksek Hız sunuyor. 8 GB’a kadar boş olan ROM alanı genişletilmiş RAM olarak kullanılarak uygulamalar ortasında daha meselesiz geçiş yapılabiliyor, bütün uygulamalar tereddütsüz indirilip donma yaşamadan çalıştırılabiliyor.

Y35’in geniş hafızası ve depolama alanıyla kullanıcılar bütün uygulama ve görüntüleri rahatlıkla indirip oyunları süratli ve kesintisiz oynayabiliyor. 256 GB depolama alanı kullanıcıların fotoğraf, görüntü ve oyunlarını diledikleri kadar uzun mühlet inançla saklamalarına İmkan verirken, üçlü kart yuvası tasarımı sayesinde telefonun depolama alanı 1 TB’a kadar da genişletilebiliyor.

Video ve oyun severlere üst Tertip manzara ve keyifli bir izleme tecrübesi sunan Y35 ile 7 saatin üzerinde aralıksız oyun oynamak, 14 saatin üzerinde HD sinema izlemek mümkün. 5000 mAh uzun ömürlü pili ve 18 W süratli sarjı bulunan aygıt, Yapay zekâ dayanaklı Güç tasarrufu teknolojisi sayesinde yüzde 100 şarj edildiğinde yaklaşık 2 gün boyunca Aleni kalabiliyor.

vivo Türkiye fabrikasında üretilen 32.000 Sefer düşürme, 6.500 Defa kulaklık kontağı, 6.000 Defa USB kablo takıp çıkarma üzere güçlü testlerden muvaffakiyetle geçtikten sonra tüketici ile buluşan telefon toza karşı IP5X ve suya karşı IPX4 sertifikalarına da sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir