WhatsApp, dilediğiniz sohbetleri biyometrik kilit ile korumanıza izin verecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 06, 2023 Yorum Yok

WhatsApp, kullanıcıların kişisel sohbetleri ortasından istediklerini parmak izi üzere biyometrik güvenlikle kilitlemelerine ve gizlemelerine İmkan tanıyacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Çağdaş telefonların birçoklarında bir Cin biyometrik Emniyet özelliği bulunduğundan, bu özelliğin herkes tarafından kullanılabilmesi beklenen.

WABetaInfo forumundaki bir gönderiye nazaran yeni özellik, uygulamanın 2.23.8.2 sürümünde bulunuyor ve bu, şu anda herkes tarafından kullanılamayan erken bir yapı. Şirketin kozmetik değişikliklerden fazla tüketicilerin tasalarını gideren yeni özellikler ve güncellemelerle geldiğini görmek Olumlu bir değişiklik.

WhatsApp pek Fazla şahıs için varsayılan iletileşme uygulaması, bu nedenle bu ekstra zımnilik katmanına sahip olmak, hisli bağlantıları olan ya da yalnızca birtakım şeylerin gizli kalmasını isteyen pek Fazla şahsa katiyetle fayda sağlayacaktır.

Bu özellik Whatsapp’ın erken beta sürümünde görüldüğü için, bütün kullanıcılara gelip gelmeyeceği belirli değil, bu yüzden şu Lahza Fazla heyecanlanmamakta fayda var. Bu yeni zımnilik özelliği tam bir güncelleme ile gelirse, haberdar edeceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir