Yeni iddia: iPhone 15’in en önemli özelliği, Apple tarafından rafa kaldırılmış olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 12, 2023 Yorum Yok

Apple’ın iPhone modelleri hakkında duyduğumuz en Önemli söylentiler, daima fizikî tuşların yerini alacağı konuşulan sert Vaziyet düğmelerinin etrafında şekilleniyor. O denli ki, birinci olarak yalnızca Pro modellerinde bu tip düğmelerin bulunacağı konuşulurken, son gelen argüman tüm iPhone 15 modellerinin fizikî düğmelere veda edeceğini söylüyordu.

Ama artık, analist Ming-Chi Kuo tarafından yapılan yeni bir araştırma, Apple’ın “seri üretim öncesi çözemediği teknik sorunlar” nedeniyle bunun yerine olağan düğmeleri tercih edeceğini gösteriyor.

Kuo’nun söylediğine nazaran, iPhone 15 şimdi EVT (Mühendislik Doğrulama ve Test) evresinde olduğundan ötürü, fizikî düğmelere Geri dönmek Fazla güç değil. Ayrıyeten analist, bunun “seri üretim programı ve sevkiyatlar üzerinde hudutlu bir tesiri olacağını” kelamlarına ekliyor.

Her ne olursa olsun, iPhone 15 serisinin 2023’ün sonlarında tanıtılıp piyasaya sürüleceği kesin. Bu yüzden, önümüzdeki günlerde bu husus hakkında daha Çok argüman ve sızıntı ile müsabakamız sürpriz olmayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir