Yeni bir iPhone 15 Pro maketi daha sızdırıldı, söylentiler bir kez daha doğrulandı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 12, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerde Fazla sayıda iPhone 15 Pro söylentisi ortaya çıkıyor ve en nihayet sızıntı, 2023 boyunca duyduğumuz birçok tasarım değişikliğini doğruluyor üzere görünüyor. Çin toplumsal medya platformu Douyin’de yayınlanan ve bir iPhone 15 Pro maketi, iPhone 14 Pro’nun beklenen halefine yeni bir nazar sunuyor.

İlk olarak PhoneArena tarafından tespit edildiği üzere, Pro düzeyindeki iPhone 15 modeli bir USB-C irtibat noktasına, hafif kavisli kenarlara ve birleşik bir basma tuşlu anahtar usulü ses düğmesine sahip. Yani, daha evvelki söylentilerin önerdiği üç tasarım öğesi de bu imajlarda kendine yer bulmuş.

iPhone 15 Pro’nun sert Vaziyet (yani fizikî olmayan) düğmelere sahip olacağından herkes neredeyse emindi ve bu yeni maket de mekanik olmayan ses, sessize alma ve Güç düğmelerine sahip üzere görünüyor.

USB-C ilişki noktasının varlığı da artık bir formalite üzere görünüyor. AB, Apple’a 2024’ten itibaren iPhone’lara USB-C şarj irtibat noktaları eklemesi gerektiğini söyledi ve USB-C irtibat noktasına sahip bir iPhone 15 Pro’yu gösteren evvelki sızdırılmış fotoğraflara ek olarak bu Düzmece model de şirketin 2023’te geçiş yapacağını gösteriyor.

Bu maket Aka olasılıkla iPhone 15 Pro kasa üreticilerine yönelik olduğundan, doğrulamadığı yahut doğrulayamadığı kimi söylentiler bulunuyor. Örneğin, iPhone 15 Pro’nun iPhone 14 Pro’dakinden Fazla daha ince ekran çerçevelerine sahip olması bekleniyor, fakat bu modelde ayrım edilebilir ekran işaretleri bulunmuyor.

Apple’ın iPhone 15 serisi için ABD dışındaki ülkelerde eSIM’e geçmeye hazırlanıyor olabileceğini belirtmekte fayda var. Apple’ın Avrupa’nın çoğunluğunda çoklukla birebir iPhone modelleri satmasından ötürü, SIM kartsız iPhone 15’ler İngiltere, İrlanda, Almanya, İtalya, İspanya, Portekiz ve diğer birçok ülkeye gelebilir.

Apple’ın Eylül ayında iPhone 15 serisini resmen tanıtması bekleniyor, fakat önümüzdeki aylarda iPhone 15 ile ilgili Fazla daha Çok haber, söylenti ve sızıntıyla karşılaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir