Açık artırma bitti; ambalajı bile açılmamış olan iPhone 1’e ödenen para “yok artık” dedirtti

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 21, 2023 Yorum Yok

Karen Green isimli birinin kutusu ve ambalajı açılmamış bir iPhone 1’i Aleni artırma ile satışa sunduğundan geçtiğimiz günlerde bahsetmiştik. İşte bu Aleni artırma Son sona erdi ve ismi açıklanmayan bir bayan, telefon için 63.356,4 dolar ödemeyi kabul etti. Aleni artırma başlarken beklenen maksadın 50.000 dolar düzeyinde olacağı varsayım ediliyordu.

LCG tarafından düzenlenen Aleni artırmada satılan bu iPhone, Karen Green’e birtakım arkadaşları tarafından yeni işini kutlamak için İkram edilmişti. lakin o bu telefonun kutusunu hiç açmadı. Bu iPhone, AT&T operatörüne özeldi ve öbür ağlarla kullanılamıyordu. Onun kullandığı Cerrah ise Verizon idi.

Bu yüzden, iPhone’u kutusunu bile açmadan rafa kaldırdı. Tabi o vakitler bu telefonu kullanamamasının, iPhone’u Özgün fiyatının 10 katından fazlasına satmanın anahtarı olacağını bilmiyordu.

Ekim 2022’de, Tekrar LCG tarafından düzenlenen bir Aleni artırmada, emsal bir iPhone 1 39.339 dolara satılmıştı. fakat bu nihayet satış, bu fiyatın epeyce üzerine çıkmayı başardı. Elbette, Apple’ın birinci akıllı telefonunu yeni yüksek fiyattan kimin satın aldığına dair bir haber yok.

İlk iPhone piyasaya sürüldüğünde 4GB modeli 499 dolara ve 8GB modeli 599 dolara satılıyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir