Apple, beklendiği gibi sarı renkli iPhone 14’ü tanıttı; ama…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 07, 2023 Yorum Yok

Ve beklenen oldu; Apple, iPhone 14 için yeni bir renk seçeneğini duyurdu: Sarı… Geçen yılın bilakis, yeni renk seçeneği Pro modelleri için var olmayacak ve yalnızca Temel iPhone 14 ve 14 Plus’ta sunulacak.

Sarı renkli bir iPhone modelini nihayet olarak 2019’da, iPhone 11’in piyasaya sürülmesiyle Bir arada görmüştük. Apple, o vakitten beri sarı bir iPhone modeli sunmadı.

Apple, birkaç yıldır her baharda yeni bir iPhone rengi tanıtıyor ve geçen baharda “alp yeşili” iPhone 13 ve 13 Pro’yu ortaya çıkartmıştı. Bir Yıl öncesindeyse parlak mor bir iPhone 12 ve 12 küçük görmüştük.

iPhone 14 birinci olarak geçen Eylül ayında tanıtıldı ve Apple’ın yeni Dynamic Island’ı ile birinci Kez tanıştık. Apple, o vakitten beri iPhone 14 serisine uydu temas özelliği de iç olmak üzere bir sıra yeni özellik ekledi.

Sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, 10 Mart Cuma gününden itibaren ön siparişe açılacak. Telefonları raflarda görmeye başlayacağımız tarih ise 14 Mart olacak. Sarı iPhone 14’ler, öbür renklerdeki iPhone 14’lerden renk dışında rastgele bir farka sahip olmayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir