iPhone 15 modellerinin ön camları sızdırıldı; Dinamik Ada iddiaları yine alevlendi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 07, 2023 Yorum Yok

Daha Evvel pek Fazla farklı kaynaktan iPhone 15 serisinin bütün modellerinin Dinamik Ada’ya (Dynamic Island) geçiş yapacağını duymuştuk ve artık bu argümanın gerçek delilleri da ortaya çıkmış olabilir. Sızan bir görüntü, serideki üç modele ilişkin olduğu söylenen ekran camlarını gösteriyor ve rastgele bir çentik görülmüyor.

Sızıntı birinci olarak Çin toplumsal medyasında yayınlandı, lakin Apple Insider aracılığıyla bildirildiği üzere görüntüleri Twitter’da yine yayınlayan sızıntı kaynağı ShrimpApplePro tarafından ayrım edildi.

Videoda iPhone 15, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max (iPhone 15 Ultra olarak da adlandırılabilir) olmak üzere üç telefonun ön panelleri gösteriliyor. Üçünün de ekranında yer Meydan Aka bir boşluğun yanı sıra, sağ tarafında daha Ufak bir boşluk bulunuyor ve bunun muhtemelen iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’ta bulunan boşluk üzere görüneceği varsayım edilebilir.

Çerçeveler de hafif bir eğimli üzere görünüyor. Daha Evvel bu telefonların kenarlarının yavaşça kıvrılacağına dair söylentiler bulunuyordu ve yeni sızıntı da bu söylentileri destekliyor üzere gözüküyor.

Ayrıca gösterilen üç panelden birindeki çerçeveler diğer ikisinde bulunanlardan besbelli halde daha büyük. Muhtemelen bunun standart iPhone 15 olduğu, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinin ise var modellerden bile daha Ufak çerçevelere sahip olduğu varsayım edilebilir.

Elbette bütün sızıntılarda olduğu üzere, resmi bir doğrulama gelene kadar bu sızıntıya da kuşkuyla yaklaşmakta fayda var. Lakin ShrimpApplePro’nun sızıntılar konusunda makul bir geçmişi bulunuyor ve bu sızıntının asıl kaynağı olmasa da gerçekliğini doğrulayabildiklerini tez ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir