sosyalambar.com | Sosyal Medya Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Reklam Ajansları
  4. »
  5. Apple için her şeyin başlangıcı olan ilk Apple Store yeniden tasarlanıyor

Apple için her şeyin başlangıcı olan ilk Apple Store yeniden tasarlanıyor

admin admin -
19 0

22 Yıl Evvel ilk Apple Store’unu Washington, D.C.’de açan Apple, artık de Tysons Corner Store isimli bu mağazasını Çağdaş bir tadilattan geçirerek yeni bir görünüme kavuşturuyor. Tysons Corner Center’ın plaza girişine yakın bir yere yerleştirilen süreksiz bir duvar üzerinde şu not yazıyor: “İlk Apple Store 22 Yıl Evvel burada, Tysons Corner’da açıldı. Yakında sizi yine tasarlanan bu alanda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Öykümüzün bir modülü olduğunuz için teşekkür ederiz. İşte bir sonraki kısım.”

Plaza girişinin yanındaki duvarda yine tasarlanmış klasik bir Apple logosu ve “Yeni kısım Fazla yakında” yazısı yer alıyor. Tysons Corner, Apple için her şeyin başladığı yer ve bu nedenle sembolik bir alan. Projenin Alelade bir Apple Store modernizasyonundan daha Aka olacağına inanılıyor.

Şu Lahza itibariyle bu yeni kısmın ne Vakit açılacağı aşikâr değil, lakin alışveriş merkezinin web sitesinde yeni Apple Store’un Nespresso ve Victoria’s Secret mağazalarının ortasında yer alacağı belirtiliyor.

Tysons Corner Apple Store 19 Mayıs 2001 tarihinde açılmıştı. Çabucak aşağıda izleyeceğiniz ikonik görüntüde Steve Jobs’u, Genius Bar’ı, eserlerin nasıl sergilendiğini ve daha fazlasını görebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir