Apple, iPhone 14 serisi için yeni bir renk seçeneği daha sunmaya hazırlanıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 06, 2023 Yorum Yok

Apple yıllardır iPhone modelleri için yılın ortalarına hakikat yeni bir renk tanıtıyor. Bu defa, Weibo’da yayınlanan bir söylenti, Apple’ın ilkbaharda piyasaya sürülmek üzere sarı bir iPhone 14 hazırlıyor olabileceğini söylüyor.

Söylentiye nazaran Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelleri için sarı bir renk piyasaya sürecek. Şirket geçen Yıl iPhone 13 Pro için Alpine Green versiyonunu piyasaya sürmüştü. Şirketin iPhone 14 serisi için sırf bir renk mi açıklayacağı yoksa Pro iPhone için de yeni bir varyant görüp görmeyeceğimiz şimdilik aşikâr değil.

Telefon satışlarının düşük olduğu bilindiğinden, Apple’ın yeni bir renkle yeni müşterileri cezbetmeye çalışması Fazla doğal. Şirket geçen Yıl yeşil versiyon üzerinde durmuştu. 2021 yılında ise iPhone 12 modelleri için seçilen renk mor oldu.

Bundan Evvel Apple, iPhone 7 ve iPhone 8 sırasında 2 Sefer (PRODUCT)RED modelini piyasaya sürdü ve bu model daha sonra olağan sürüm programlarına iç edildi.

Şirket ekseriyetle bir bahar aktifliği düzenlerken, Apple’ın bu Yıl da tıpkı şeyi yapıp yapmayacağı yahut bunun yerine basın açıklamalarına odaklanıp odaklanmayacağı muhakkak değil. Karma Gerçeklik başlığının WWDC sırasında açıklanması beklendiğinden, Cupertino firmasının bu iPhone’u, söylentilere nazaran 15 inç MacBook Air’i ve bu Yıl birinci çeyrekte piyasaya sürülebilecek yeni bir Mac Pro’yu tanıtmak için bir Faaliyet düzenleyip düzenlemeyeceği de şimdilik muhakkak değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir