Galaxy S23 Ultra kullanıcılarının yaşadığı S Pen sorunu can sıkıyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 06, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 Ultra kullanıcıları, can sıkıcı bir S Pen sorunu yaşadıklarını rapor ediyorlar. Şikayetlere bakılırsa kalem kullanımdayken ve Özel yuvasından çıkarıldığında S23 Ultra ile irtibatı rastgele kesiliyor. Süreksiz tahliller ve potansiyel bir uzun vadeli tahlil mevcut, lakin bu başarısız olursa, Samsung sorunu ele almak ve bir düzeltme yayınlamak zorunda kalabilir.

Etkilenen Galaxy S23 Ultra kullanıcıları sıkıntılarını açıklamak için Reddit ve resmi Samsung Topluluğu forumlarına başvurdu. Özetle, S Pen’in teması görünüşte rastgele kesiliyor ve kullanıcılar yine bağlanmak için Galaxy S23 Ultra’ya Geri takmak zorunda kalıyor. Açıkçası, bu üretkenliği kesintiye uğratabilir ve bir Düş kırıklığı kaynağı haline gelebilir.

Galaxy S23 Ultra kullanıcıları tarafından birkaç tahlil önerildi ve bunlardan biri S Pen’in sıfırlanmasını içeriyor. Kullanıcıların Ayarlar uygulaması içindeki “Gelişmiş Özellikler” menüsünden S Pen seçeneklerine erişmeleri, üç nokta düğmesine dokunmaları ve sıfırlamaları gerekiyor.

Bu Sıkıntı için bir Öbür potansiyel tahlil de, S Pen Fazla uzun mühlet aktif olmadığında pil ömründen tasarruf etmek için varsayılan olarak periyot dışı bırakılan “S Pen’i bağlı tut” seçeneğini aktifleştirmek. Bu özelliği aktifleştirmek için kullanıcıların Ayarlar uygulamasını açmaları, “Gelişmiş özellikler “e gitmeleri ve “S Pen” in akabinde “Diğer S Pen Ayarları” na erişmeleri gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir