Apple, mevcut 13 inçlik modellerden daha büyük ekranlı bir MacBook Air için kolları sıvamış olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Apple’ın aylardır yeni bir MacBook Air üzerinde çalıştığı söyleniyor. Cupertino merkezli şirketin, 13 inçlik dizüstü bilgisayarıyla Bir arada istikbal daha Aka bir 15 inç MacBook Air piyasaya sürmesi beklenirken, teze nazaran şirket 15 inçlik MacBook Air’i 2023 yılının başlarında piyasaya sürecek.

Display Chain Consultants analisti Ross Young‘a nazaran, yeni MacBook Air’in 15 inçlik panel üretimi 2023’ün birinci çeyreğinde başlayacak. Daha Evvel Young, Apple’ın yaklaşık 15 inçlik bir ekranla gelebilecek daha Aka bir MacBook Air modeli getirmeyi planladığını zati öne sürmüştü. Fakat Young’ın yeni savına nazaran dizüstü bilgisayar 15,5 inç ekran boyutuna sahip olacak.

Bilindiği üzere Apple, şimdiye kadar MacBook Air modellerini 13 inç ekranla sunuyordu. Bu da, daha Aka ekranlı bir taşınabilir Mac bilgisayara sahip olmak isteyenleri MacBook Pro modellerine yönelmek zorunda bırakıyordu. Bu modellerin fiyatlarının yüksek olması ise, doğal olarak kullanıcıların canını sıkıyordu.

15 ya da 15,5 inçlik bir MacBook Air’in sayışa sunulması, Şayet fiyat istikrarı de uygun kurulabilirse, Apple’ın dizüstü bilgisayar satışlarında Kıymetli bir sıçrayış yaşatabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir