İnternete sızan Galaxy S23 kılıfları, telefonların tasarımlarını ortaya çıkarttı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung hayranları şirketin amiral gemisi Galaxy S23 serisinin yaklaşan lansmanı için heyecanlı. Şirket bir Kez daha 3 model piyasaya sürecek; Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra. Bu aygıtlarla ilgili halihazırda oldukça söylenti ve sızıntı var.

Bazı sızıntılar da bu aygıtların dizaynlarını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Galaxy S23 maket görselleri esasen Değerli ipuçları verirken, artık de kimi Galaxy S23 kılıfları internete sızdırılmış durumda. bütün bunlar yaklaşan amiral gemisi telefonlar hakkında daha Çok tasarım ipucu sağlıyor.

Yeni Galaxy S23 Kılıfları İnternete Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde internete sızan birkaç manzara yeni seride Değerli bir tasarım değişikliğine gidildiğini gösterdi. Görünüşe nazaran Samsung, arka kamera korumasının metal çerçeve içinde yer aldığı Contour Cut tasarım lisanını ortadan kaldıracak.

Yeni telefonlarda kamera lensleri arka panelde başka ayrı halde kendine yer bulacak. Samsung daha Evvel Galaxy A serisinde de misal tasarım ögelerini kullanmıştı. Görsellerde de göründüğü üzere Galaxy S23 serisinde kamera kesiklerinin metalle süslenmesiyle biraz daha gösterişli olduğu açık. Bu yeni tasarım lisanı tıpkı vakitte bu aygıtların genel yükünü azaltmaya da katkıda bulunacaktır.

Perakendeci MobileFun tarafından Galaxy S23, S23+ ve Galaxy S23 Ultra için yer alacak birkaç 1’inci ve 3’üncü taraf kılıfı gösteren imaj de internette yayınlandı. Bu manzaralar, daha evvelki sızıntılarda yapılan dizaynla ilgili müşahedeleri yineliyor.

Lansmana yalnızca birkaç ay kaldığı için, şu anda beklenen dizayndan Aka bir sapma görmemiz pek mümkün değil. Samsung muhtemelen Galaxy S23 serisini önümüzdeki Yıl Şubat ayında tanıtacak. Galaxy S23’ün sanal bir lansman mı yoksa tam teşekküllü bir Unpacked aktifliği mi olacağı şu anda bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir