Apple TV+’ın sevilen dizisi Ted Lasso’nun 3. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 15, 2023 Yorum Yok

Apple TV+ın en sevilen serilerinden biri, bir buçuk yılın akabinde Geri dönüyor. Apple, Ted Lasso’nun üçüncü döneminin 15 Mart’ta başlayacağını ve her hafta yeni bir kısmın (toplam 12 bölüm) yayınlanacağını açıkladı.

Aşağıdaki tanıtım fragmanı kıssaya pek Fer tutmuyor, lakin şimdiye kadar takip edenler ikinci dönemin bitiminden sonra çözülmesi gereken Fazla şey olduğunu biliyor.

Üçüncü dönemde AFC Richmond, sırf Premier Lig’e yükseldikten sonra kendini kanıtlamak için değil, tıpkı vakitte eski müttefiklerinden birine karşı da gayret edecek. Nate artık West olmamış United‘da, Rebecca’nın eski eşi Rupert için çalışıyor. Roy Kent, Nate’in yerini doldurmak zorundayken Ted, Rebecca ve Keeley hem şahsî hem de profesyonel zorluklarla boğuşmak zorunda.

Şimdiye dek iki dönemi yayınlanan Ted Lasso, şimdiden birçok Ödül kazandı. Bu da Apple TV+ için Kıymetli bir durum. Çünkü hizmet Amazon ve Netflix üzere ağır toplara kıyasla hala Ufak boyutta sayılabilir. ancak artık bu piyasanın çaylağı olarak da bedellendirilemez.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir