Apple’ın 2022 sonuna kadar sunacağını söylediği uygulamasından neden halen ses seda yok?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Apple, 2021’de klasik müzik yayını hizmeti Primephonic‘i satın aldığında, bu yılın sonuna kadar Primephonic’in en güzel özelliklerinin birçoklarını içeren Müstakil bir klasik müzik akış uygulası sunmayı planladığını açıklamıştı. Fakat Aralık ortasında olmamıza karşın, Apple Music Classical olarak isimlendirileceği düşünülen uygulamadan hala ses seda yok. iOS 16.2 kısa bir mühlet Evvel yayımlandı ve en nihayet iOS 16.3 beta sürümlerinde de uygulamaya dair rastgele bir işaret gözükmüyor. Öbür bir deyişle yılbaşı devrinin yaklaşması ile bir arada, Apple Classical’in bir yeni Yıl sürprizi olma ihtimali giderek azalıyor.

Apple, geçtiğimiz Yıl Ağustos ayında yaptığı basın açıklamasında, Apple Music Classical‘in “Hayranların sevmeye başladığı Primephonic’in klasik kullanıcı arayüzünü daha Çok ek Özellikle birleştireceğini” söylemişti. Apple Classical uygulama ismi ise, diğer Apple yazılımlarındaki kod satırlarında tespit edilmişti.

2022 sona ererken, ihtimaller giderek azalıyor. Tekrar de Apple, Apple Music Classical’i App Store’da Müstakil bir uygulama olarak yayınlayabilir ve maksat tarihine ulaşabilir. Bir öteki seçenekte ise, Apple Classical 2023’e ertelenebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir