Apple’ın kendi iPhone kılıfları ne kadar iyi? Bu kılıflar vereceğiniz paraya değiyor mu?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 16, 2023 Yorum Yok

Yeni bir iPhone aldığınızda, onunla Birlikte bir kılıf almak her Vakit yeterli bir fikirdir. Çünkü kazalar olabilir ve yeni aldığınız binlerce liralık iPhone yere düşerek paramparça olabilir. Telefonunuzu bir Apple mağazasından yahut Apple.com’dan satın alıyorsanız, şirket siz ödeme yaparken kılıflarını da karşınıza çıkartacaktır. Fakat bunları görmezden gelmeniz tahminen de daha güzel. Pekala fakat neden?

Apple’ın iPhone kılıfları verilen paraya değiyor mu?

iPhone’unuzun fiyatı 30.000 TL’yi bile geçebilirken kılıfa harcayacağınız Nakit Ufak bir ek masraf üzere görünse de, aslında alternatiflerin yanında Fazla kıymetli kalıyor. Apple’ın iPhone’ları için şeffaf, silikon ve cilt olmak üzere 3 Cin kılıfı Mevcut ve bunların istenen paraya değip değmeyeceği tartışılır.

Örneğin iPhone 14 için MagSafe özellikli şeffaf kılıfın fiyatı 1.000 TL’nin üzerinde. Bu kadar verdiğinizde doğal olarak uzun müddet dayanacak yüksek kaliteli bir kılıf istersiniz. lakin bu eserlerin birçoklarında durum bu türlü değil. Bir Fazla kullanıcı raporuna nazaran, şeffaf kılıf kenarlardan çatlama eğiliminde, Silikon kılıf Fazla kolay kırılıyor ve deri kılıf bir mühlet sonra sistemsiz aşınma göstermeye başlayabiliyor.

Bir Apple kılıfı almanız gerekiyorsa, cilt kılıfın internette daha uygun kullanıcı yorumlarına sahip olduğu görülüyor (ancak Yine de muhtemelen iPhone’unuz için en yeterlisi deri kılıf değil). Bununla birlikte, deri kılıflar biraz daha Çok bakım gerektirir ve herkes için İdeal olmayabilir, hayli süratli bir halde kirli yahut eski görünebilir. Her 2 durumda da internette yapacağınız Ufak bir araştırma ile Apple’ın kendi seçeneklerinden daha ucuz ve/veya daha düzgün alternatif iPhone kılıfları bulabilirsiniz.

Kılıf kullanmak istemiyorsanız seçenekleriniz neler?

iPhone’unuzu kılıfsız kullandığınızda kozmetik hasar görme mümkünlüğü epeyce yüksektir ve düzgün bir kılıf bu mümkünlüğü Kıymetli ölçüde azaltır. Lakin kılıf kullanmaktan muhakkak nefret ediyorsanız, bir sigorta planı satın almayı düşünmelisiniz. Bu biçimde, telefonunuz kazara hasar görürse, onunla baş başa kalmaktan bir yere kadar kurtulabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir